Ugradnja klime u kombajn

1400 evra, ja sam je postavio, a oni su dosli i povezali creva, struju i freon... E sad dal je ta cena i sa njihovom postavkom ne znam, kabinu nisam dihtovao, samo sam zatvorio prozor i vrata 🤣 mada bi mozda trebalo malo da se zamaze sa silikonom da ne ulazi fina prasina zbog unutrasnje jedinice. Slike cu postaviti, samo da ne zaboravim 😁
 
Pojaka je cijena ali je sigurno, nema brige da li ce nesto otici. Gledam ove gotove setove i mogu se naci za 600-700e, mada treba uracunati dostavu i carinu.
Ti setovi nisu neka naucna fantastika, neki lik je nakupovao na velike kolicine dijelova i prodaje ih skupa. Njegovo je samo da prepakuje i naplati..

@milanche87 Jel miok ugradjivao? Vidim da je i kod njega ista cijena.
 
Poslednja izmena:
Ovo je profil od Vlade što radi klime .
 
Od delova ima sve, jedino je upitno koliko je gusto saće na hladnjaku klime, jer ti hladnjaci nisu predvidjeno za kombajne zbog prašine. Od ulaganja dodatnih imas jos za punjenje i presovanje holendera, ne znam koliko bi to kostalo mozda jos jedno 100-150€, pod uslovom da ti sve pre toga montiras i povezes struju, sto nije nista komplikovano ako malo baratas sa zicama. Za pravi posao da se uradi je da se kupi drugi hladnjak, namenski za kombajn koji je oko 200€, onda bi imao pun komfor, izduvas ponekad, ili svako vece, kad i inace izduvavas hladnjak vode, a sa onim njegovim bi morao dva-tri puta na dan i onda jebes taj posao. Taj hladnjak bi mozda prosao na traktoru ali bi i tu mozda kad se recimo tanjira po suvom pravio problem. Ako planiras za kombajn trebace ti i duza creva jer ova sto se dobiju ja mislim da su kratka
 
Presovanje crijeva mozda se moze uraditi i kod obicnog hidraulicara, izrezes crijeva na mjeru i odneses mu. Vjerujem da ce manje uzeti nego majstor da ti dodje sa masinom. Prvi put ne bi bilo lose naci nekog ko se bolje razumije da napravi kako spada, a kasnije vozis ovim obicnim majstorima da ti dopune. Samo negdje zapises podatak koliko je plina ubacio.
 
Danas pomagao drugaru da ugradi klimu u 142
https://www.imagebam.com/view/MECC65N]
MECC65L_t.jpg
[/URL]
MECC65M_t.jpg
[/URL][/URL]
 
Iskreno, nemam pojma. Kolega ima servis centar za klimu, on je to nabavio.. Otjerao mu kombajn, i pomagao mu ujutru po 2-3 sata dok je rosa, onda u njivu, a oni su radili kad uhvate slobodnog vremena..
 
400€. Nije htio ni to, ostavio mu na stolu pare. Mi smo prezadovoljni..
 
  • Like
Reagovanja: SDF
Imas li neki broj od njega? U bih nema puno majstora za klimu a da znaju..
 
Pojaka je cijena ali je sigurno, nema brige da li ce nesto otici. Gledam ove gotove setove i mogu se naci za 600-700e, mada treba uracunati dostavu i carinu.
Ti setovi nisu neka naucna fantastika, neki lik je nakupovao na velike kolicine dijelova i prodaje ih skupa. Njegovo je samo da prepakuje i naplati..

@milanche87 Jel miok ugradjivao? Vidim da je i kod njega ista cijena.
Ne, Vlada iz Beceja. Evo broj ako nekom treba 062235205 vlada klime. Za cenu ne znam sad kolika je..
 
  • Like
Reagovanja: SDF
Nazad
Vrh