Udruženja poljoprivrednika

talianu je napisao(la):
Sve je ok oko 100+ ,ali zašto se onda ne šire.Jel to društvo odabranih i povlašćenih ili....ne razumem!

Da, to je osnovna stvar zbog koje sam ja jedan od osnovnih kriticara Kluba iznutra. Nema Klub strategiju sirenja. Sastanci su se sveli na upravni odbor ili prosireni upravni odbor. I mada najveci broj tih ljudi izuzetno postujem i volim ivek vidjam iste face. Ako se ovako nastavi preti opasnost da se pretvori u jednu poluzatvorenu elitisticku organizaciju a to bi bila velika steta.
 
8 marta 2010. u hotelu Narvik u Kikindi odrzana je osnivacka skupstina udruzenja poljoprivrednika BANAT AGRAR u kojoj su osnivaci ugledni domacini i predstavnici sopstvenih firmi. Ova organizacija ce delovati prvenstveno na teritorije 4 opstine (Kikinda, Becej, Nova Crnja i Zitiste ) a nadamo se i sire. Zadatak udruzenja je da okupi sto vise poljoprivrednika kako velikih tako i malih i da se zalaze za bolji status poljoprivrednika u regionu, boljim cenama robe i repromaterijala, udruzelje ce ucestvovani na raznim seminarima, sajmovima i ostalim manefistacijama. Takodje ce organizovati strucna savetovanja i predavanja... PRIKLJUCITE NAM SE I VI !
 
hah...
to je udruzenje firmi!
a ne udruzenje poljoprivrednika,
to je osnovano udruzenje "malih" tajfuncica.

a nase udruzenje koje smo mi organizovali,ce se bas boriti protiv tih i takvih udruzenja.jer vama nije cilj da ljudima bude bolje,nego vas licni profit.
jer da je tako,vi bi ste pozvali udruzenja paora RATAR Plus iz novog beceja,a ne privatnu zadrugu. ::namigivanje::
 
i koliko to udruženje banat agrar ima članova za ratar-plus znam da ima dosta jer sam i sam član
 
E stvarno nije im dosta bilo što tajkunišu preko zadruga nego bi sad i udruženje da osnuju!
Gospodine ugledni domaćinu i predstavniče sopstvene firme treba da te bude sramota uopšte što osnivate udruženje a ne što nas još javno zoveš da budemo isti kao i "ti(vi) :zli:
Trebali ste malo više udruženja da osnujete u svakom mestu po jedno pa posle i srednjebanatsku asocijaciju udruženih tajk(f)una ali znaj da je svaki vetar jak ali vremenom oslabi!
Ovakav vid oglašavanja na forumu podržavam ali ne od nekog predstavnika sopstvene firme tako da apelujem na moderatore da se drže dosledno!
 
oni ce se boriti za veci sopstveni rabat!
kakav bolji polozaj seljaka,kakvi bakraci...kao sto sam i rekao,to su malecni tajFuncici....samo sopstveni car i tu jos ko vam se dovoljno ulize za koji %!

::lose::
 
Tako je Leka, sami se udruzite, potrebno 10 clanova(osnivaca) i malo papirologije.
Ali ne secam se ko je pomenuo u ovoj da je potrebno mnogo zivaca.
Podrzavam tu rec!!!

na zadnjem sastanku, kada smo pravili spisak zainteresovanih za KAN svi nesto 2-3 t, a kad bi valuta, cvrc!!
tako da predlazem svakom da DOBRO istriorise ljude sa kime ce da formira udruzenje..
 
francuz je napisao(la):
Tako je Leka, sami se udruzite, potrebno 10 clanova(osnivaca) i malo papirologije.
Ali ne secam se ko je pomenuo u ovoj da je potrebno mnogo zivaca.
Podrzavam tu rec!!!

na zadnjem sastanku, kada smo pravili spisak zainteresovanih za KAN svi nesto 2-3 t, a kad bi valuta, cvrc!!
tako da predlazem svakom da DOBRO istriorise ljude sa kime ce da formira udruzenje..
10 je puno,3 ili 5 da cine predsednik + upravni odbor.
 
Robi zar nije uslov u agenciji za privredne registre 10 članova?
Ako znaš reci mi da li treba da budu i registrovani članovi?
 
Ja sam iz Kikinde i nisam čuo za BANAT AGRAR.Mislio sam odmah da ih kontaktiram jer Kikinda vapi za takvim udruženjima ali posle kasnijih postova nisam pametan šta da radim :sta:
 
evo da se pohvalimo,mi smo danas brojniji za clana ralekiraj iz basaida.
a preko apv smo izboksovali nizu cenu d2 za 6din. od prodajne.
 
KishRobert je napisao(la):
evo da se pohvalimo,mi smo danas brojniji za clana ralekiraj iz basaida.
a preko apv smo izboksovali nizu cenu d2 za 6din. od prodajne.
Interesuje me kako ovo zapravo funkcioniše u praksi dali dobijete fiskalni račun sa popustom odnosno na koji vam se način odobri tih 6,00 dinara po litri
 
agrosrce je napisao(la):
Interesuje me kako ovo zapravo funkcioniše u praksi dali dobijete fiskalni račun sa popustom odnosno na koji vam se način odobri tih 6,00 dinara po litri
sve je maximalno regularno i po zakonu.znaci i fiskalni i gotovisnki racun.a nis je odobrio 6 din popust.
od juce vec funkcionise!
 
Nazad
Vrh