Tumosan

Covek kupio,zaduzio se kao grcka,a na traktoru crklo za 2 godine sto god je moglo.Gresim,mislim da motor nisu dirali.
 
Posle 10 sati prvi kvar, tokom 2 godine i nepunih 1000 sati menjani kaisi vise puta, semerinzi na prednjoj vuci 5-6 puta, alternator, kompresor, menjac - navodno stavljen nov, ali i dalje ne radi kako treba. Hidraulik cupka i brljavi, skinuli zastitu prednje vuce i nisu je vratili. Ne daju mu servisnu knjigu na uvid, a kamoli da bude kod njega, zadrzavaji traktor u servisu po x meseci. Preko advokata dopisom trazio nov traktor, nisu mu odobrili iako u ugovoru stoji da ako ima valjda 4 kvara za 2 godine ima pravo.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Brrrrrr... Sta ima da kaze Simke na ovo? Jos nije okacena emisija od danas na net, okacice je u toku dana pa cu bas da pogledam. Koji model je u pitanju?
 
Dobra reklama za taj trakror,meni zao coveka mislio da ce olaksati sebi posao i ubrzati ali vraga...Jedino mi nije jasno sto nije rusa 1025 uzeo kad je vec radio sa starim rusima...
 
Ovaj novi i stari tip su nebo i zemlja a i sad je jedan na sajmu otisao u Neuzinu kada sam ja bio na standu video sam.Nez sta da kazem moj za sada ima 25 sati i zadovolja sam naspram rusa kojeg sam imao udobnost i ostalo nebo i zemlja

- - - - - - - - - -

Ovaj novi i stari tip su nebo i zemlja a i sad je jedan na sajmu otisao u Neuzinu kada sam ja bio na standu video sam.Nez sta da kazem moj za sada ima 25 sati i zadovolja sam naspram rusa kojeg sam imao udobnost i ostalo nebo i zemlja
 
Postovani,


Da je Uros Davidovic novinar on bi prvo proverio sve informacije i imao konkretne cinjenice. A ne objavio sta jedan nezadovoljan kupac rekao. Od svih evropskih brendova i istocnjackih mozete naci po jednog individualca koji je nezadovoljan.
Trenutno ima prodato skoro 100 traktora i svi ostali su zadovoljni. U svakom slucaju stojimo iza brenda TUMOSAN i tvrdimo da je dobar i pouzdan traktor.
Inace radi se o starom modelu koji je imao problema sa nekim sitnicama koje su otklonjene u roku i na vreme.
 
Nazad
Vrh