Transport kombajna

Evo kako su moj bivši kombajn transportovali za Čentu!

Ovo je prikazana kompletna procedura montaže rude za šlepanje kombajna sa kamionom!
dsc00281.jpg
 
Ja uopste ne razumem sta se moze dobiti prilikom ovakvog transporta? Ako je kombajn ispravan onda moze se kombajn odvesti do tog mesta gde vec treba da ide. Ja ne verujem da ovaj kamiondzija sme da izadje s njim na auto- putu , pa da nesto mnogo dobije u vremenu, a ni ovaj sa rudom ne radi ovu uslugu dzabe?

94te kad smo mi kupili kombajn, mi smo nasli lika iz sela koji zna da vozi i on nam oterao kombajn iz fabrike Zmaj , pa sve do kuce ( Svilajnac).
Moj pokojni otac je pitao u policiju u BG i oni mu rekli da sme da vozi na Autoput zaustavnom trakom. Pa tako nisu morali da idu zaobilaznim putevima.
 
Pa mozda ovako je i bezbednije za saobracaj . Ipak 25km/h kako se krece kombajn je presporo za bilo gde na autoputu i na poluautoputu.
 
ima u crepaju covek ga vuce unazad al 2,5eura gazeni kilometar ja trgujem sa kombajnima pa sam na tim mukama stalno

---------- Poruka napisana u 09:46 ---------- Prethodna poruka je at 09:45 ----------

a imam coveka za 20e tera ga odakle oces

---------- Poruka napisana u 09:48 ---------- Prethodna poruka je at 09:46 ----------

dal taj stalno vozi kombajne ja trgujem sa tim pa mi treba prevoz
 
Daj brate kakvih 2.5e/km. Ta da ti on vuce kombajn to je 1e/km zato sto on niti deklarise te pare , niti placa porez. Pa ove firme za specijalan transport sto dolaze da ti uzmu kombajn bilogde u Evropu ne naplacuju toliko , a oni pored toga placaju sve moguce papire i putarine , porez na zaradu itd. A da i plikolica za specijalan transport i ona kosta kamara pare. A taj napravio jednu kuku i snjom vuce po Vojvodinu i naplacuje 2.5e/km.
 
Nazad
Vrh