Transport kombajna

ja sam 2010god doterao case axial 1420 koji je u gabaritu sa 78 a mozda i veci sa 5 adapterom za kukuruz. Doterao mi je Eurosild iz cacka oni imaju mega prikolicu od 3 metra ciste visine.
 
photo0556l.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
photo0557h.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
photo0558t.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

e ovo je prava prikolica za prevoz kombajna
 
na kamionu pise kako se zove firma i mislim da je iz Kaca,a voze moja dva druga iz sela .




 
Ako je iz Kaca. Onda sa njima sam se ja prekjuce cuo u vezi transporta Dominatora 76 iz Svajcarske.
 
Moguce je mislim da imaju 4 kamiona,zaboravio sam da kazem da ova prikolica moze da se razvuce jos 7 metara,ovde na slikama je skupljena.
 
Pa meni je reko gazda firme da se razvlaci do 20m. Meni je u cilju da ubacim pored kombajna jos neku RD ili sejalicu Nodet za psenicu , jer sam transport kombajna je oko 3500e. A to je ogromna para.
 
Bice firma je u Bosni , a kamioni su parkirani u Kac.


Deluje smesno , ali sta mislite kako je meni , jer ja ipak treba da prevezem kombajn sa ovom firmom.
 
Dragane zasto lepo ne zakupis vagon?covek od koga je bukur kupio sejalicu doneo je u vagonu 2 kombajna za repu,2 zitne sejalice i jos svasta.a to ga 2002 izaslo 1200DM.Dvoredni barigelli je bez problema stao u vagon.
 
Aj icicu danas da se raspitam na zeleznicu. Ima ovde 2 brata siptari , sa njima sam jako dobro , pa mogu i nji da pitam posto je vagon. Oni sve vagonom salju za Kosovo. Po meni transport vozom ima odredjene rizike. Ponekad lopovi skidaju delove sa masina.
 
Pa ne mogu da skinu jer je vagon bio zatvoren,i cela bocna strana sa pola krova je bila kao klizna vrata i to je sve stalo unutra,ja sam bio to da istovaram pa zato znam.
 
Ma ne ovde nema puno kradje i ako ima neka takva kradja to su isto nasi (bivsi Yugovici). Jedini smo koji krademo , a to je zato sto smo dosta blizu i imamo kako to da prebacimo do nase zemlje. Dok gasterbajteri sa drugih kontinenata uopste ne kradu , jer oni sa tim sto ukradu kako ce ici naprimer za Afriku ili Juznu Ameriku. Nece sigurno staviti ispod sedista u avionu.
 
Nazad
Vrh