Traktorske korpe

Prava svalerska, improvizovan krevet, pokrivac. Mozda mala nadstresnica i Bog da te vidi....... :ppozdrav:
 
Stavis dole lim, napravis zadnju resetku i vozi misko. A mogo bi je i prefarbati:ppozdrav:.
Jeste li to isli miseve da trujete po psenici?
 
Poslednja izmena:
Kod mene je hrastova daska premazana starim uljem već par godina a korpa stojala napolju i nema oštećenja dasaka. Bez gume, ni slamu ne ubacujem kad vozim svinje. Balegu sklonim lopatom i sperem vodom.
 
A evo i jos jedne korpe:

34162276.jpg
 
Korpa je vec gotova. Postavio sam slike na trecoj strani. Dole je lim ali to ne smeta. Prevljena je pretezno da se prevezu buradi sa naftom, malo drva kad se nesto sredjuje u ataru itd. A ono sto jedanput godisnje prevezem svinje na klanje nije tako strasno.
 
Ako je za te namere,onda u redu.I sto se tice prevoza svinja na klanje,njima je svejedno.Tako da,iako se desi neka povreda,ne smeta(mislim zbog eventualno klizavog lima):ppozdrav:
Video sam slike,odlicna je,jaka,posebno mi se svidja ono podizanje sa strana
 
Ako je neko zainteresovan imam IMT fabricka korpa sa malom doradom ofarbana ne koriscenja mogu da posaljem slike cena je 100e
 
Korpa za TVa koja je nastala u samoizradi.Ima mogučnost kipanja preko toplinka plus lanac koji isto podiže kipu za koliko se toplink razvuče.Zadnja stranica se preko bolcni i sajle otvara preko poluge.Postolje kad se skine korpa posluži kao paletni viličar.Za manje prevoze umjesto prikolice je idealni priključak.
29012013178.jpg

29012013174.jpg

29012013175.jpg

29012013176.jpg

29012013173.jpg
 
U toku je izrada traktorske korpe,dimenzije su 190x130x130.Debljina svog materijala je 5mm,sem zastitnog lima sa strane,on je 3m...Tezina prazne korpe ce biti negde oko 300kg..:)
Evo par slika..
attachment.php

attachment.php

attachment.php
attachment.php
 
Konacno nasao vremena i zavrsio korpu,sada je teska oko 350kg i jaka koliko hoces..:haha: 10kg elektroda 2,5mm sam potrosio dok sam je izvario..:osmeh:
2ez5oo4.jpg
24oa6bt.jpg

167pjz7.jpg

dzay4p.jpg

x6esrn.jpg

332qdl2.jpg

2i7tq87.jpg
 
Nazad
Vrh