Traktorska sedišta

Hahahha a sta bi se desilo kad bi kojim slucajem Tesin ili ja seli na to sediste??:haha::haha::haha:
Haha,ja sam u klasi 100-110kg a vi ste 110+ tako da je vama na tako nesto strogo zabranjen pristup.Sediste od zmaja 141 je mnogo bolje od ovoga a moze se na otpadima jeftino naci.
 
foto_13140y.jpg
Ja sam imao ovako tursko sediste , i u to vreme ja i brat nismo prelazili 80kg. Neznam tacno koliko radnih sati smo napravili na 539 , ali znam da nas je drzala tacno jedno leto. Sto je najgore tako se polomila da nisam vise uspeo da je varim , a IMT original sam bacio. Tako da smo se posle nasli u uzasnoj situaciji . Da odjednom nismo imali nikakvo sediste u traktoru.
 
ja u IMT 533 imam sediste ISRI sutra cu slikati fenomenalno sediste vazdusna ima mali kompresor ispod sedista i sam podesi kg ma kakav fend claas ili john deere nijed proizvogjac traktora ne pravi takve sediste,tosam uzeo iz RENAULT kamiona rasklapalisu pasam kupio sediste ja mislim da sediste prave u nemackoj znaci kvalitetan je i samo u autobusima bagerima kamionima koriste.sutra cu sliko postaviti.
 
ISRI , KAB itd to su jake marke sedista. ISRI ima i u traktorima podjednako kao i sve ostale marke.
 
Ima li neko na ovom forumu da je laksi od 100kg :haha: Ja sam isto 100-110 kategorija, ono tursko sediste bi se raspalo samo da ga malo jace pogledam :osmeh:
 
Samo ja moje tursko sediste nisam u to vreme platio 3900din ili koliko vec sad kosta. ja sam platio u prodavnicu nju i 1 suspuh za Rakovicu 60 tacno 80e i to sa popustom.
Ti imas srece sto ti traje 3 god ili slabo vzis traktor.
 



Evo i mog "turčina".Koštalo je 35 evra u Rumi na vašaru i ja sam zadovoljan.Doduše ja imam 65 kila, pa i nema baš šta da ga pritiska.
 
Poslednja izmena:
Ustedeli ste mi citavih 3000 din i mnogo zivaca.

Razmisljao sam da sto se tiice jeftinije investicije za sediste kupim makaze sedista od nekog mercedesa za amortizaciju i na auto otpadu neko novije sediste od citroena, pezoa ili sl. Sve ukupno 50-60 eura. A imas i amortizaciju i udobnost. :osmeh: Da li je neko nesto slicno pravio? I od cega bih sve mogao da iskoristim amortizere? Bolje mi je da napravim nesto kvalitetnije nego da svake godine bacam pare za turska sedista.

---------- Poruka napisana u 00:19 ---------- Prethodna poruka je at 00:12 ----------

ja u IMT 533 imam sediste ISRI sutra cu slikati fenomenalno sediste vazdusna ima mali kompresor ispod sedista i sam podesi kg ma kakav fend claas ili john deere nijed proizvogjac traktora ne pravi takve sediste,tosam uzeo iz RENAULT kamiona rasklapalisu pasam kupio sediste ja mislim da sediste prave u nemackoj znaci kvalitetan je i samo u autobusima bagerima kamionima koriste.sutra cu sliko postaviti.

Koliko si ga platio? Okaci slike obavezno:osmeh:
 
eis96d.jpg


Evo kako izgleda jedno polovno sediste.
Na ovom izgubis ledja op-cup!naslon je nizak ko na turskom,a to kicma placa...ja sam u rakovicu stavio tursko sediste,i sluzi vec 5 godina,nista nisam dirao,samo podmazem nekada,ali sam dodao nastavak za naslon od automobilskog sedista-tj onaj gornji deo za glavu.i solidno...samo da ledaj ne bole.i original rusko sediste na 82 je tako nisko za ledja,pa muke...sada sam stavio kamionsko sediste,a razlika je i te kako osetna.
 
@dragan 82,pozdrav kolega,da li je sediste sa slike za prodaju ili je samo za reklamu ako je za prodaju koja mu je cena pitam cisto iz znatizelje za sad mada bi trebao da skorije kupim neko ali mi se i ne zuri puno:ppozdrav:
 
Na ovom izgubis ledja op-cup!naslon je nizak ko na turskom,a to kicma placa...ja sam u rakovicu stavio tursko sediste,i sluzi vec 5 godina,nista nisam dirao,samo podmazem nekada,ali sam dodao nastavak za naslon od automobilskog sedista-tj onaj gornji deo za glavu.i solidno...samo da ledaj ne bole.i original rusko sediste na 82 je tako nisko za ledja,pa muke...sada sam stavio kamionsko sediste,a razlika je i te kako osetna.

Koliko si platio to sediste i da li ima amortizer ili vazdusni jastuk? I naravno od kojeg si kamiona ubacio?
 
dsc00388.jpg


---------- Poruka napisana u 14:50 ---------- Prethodna poruka je at 14:48 ----------

dsc00389.jpg


---------- Poruka napisana u 14:51 ---------- Prethodna poruka je at 14:50 ----------

dsc00390.jpg


---------- Poruka napisana u 14:53 ---------- Prethodna poruka je at 14:51 ----------

dsc00391.jpg


---------- Poruka napisana u 14:58 ---------- Prethodna poruka je at 14:53 ----------

dsc00392.jpg
evo ja imam ovakav sediste u IMT 533 IZ 1962 godiste ni u novima nema takve sediste,sediste mi je cale nabavio za 1000 din trebaga presvuci ali kod nas je vec 5 godina radi kao doxa
 
Nazad
Vrh