Traktorska sedišta

Leko, imas kod Macara 2 modela sedista spanskog proizvodjaca Miralbueno koja su dosta jeftinija od pomenutog a udobnost im je da kazem ista posto vozim traktore i sa jednim i sa drugim sedistem. Ako imas vremena dodji do mene da probas oba pa sam reci da li ima neke razlike.
 
Nasao sam jedno sediste iz kamiona neki volvo malo stariji trebalo bi da se tapacira ali je sve ostalo ispravno na njemu, ima hidraulicni cilindar otici cu u subotu da ga vidim , koliko bi mu bila cena znali neko, zanci ispravni samo sto je malo pocepano
Pozdrav svima
 
Uh skupo,za 200 se kupi 5 turskih,svako izdrzi 3 godine,puta 5 sedista=15 godina.I uvek imas novo.Ala sam pametan:osmeh:
 
Bas si pametan a udobnost kod turskog 0 bodova. Ja sam vozio traktor i sa originalnim IMT sedistem i sa turskim i sa kamionskim bez originalnih sundjera i sa Grammer obicnim i sa Grammer vazdusnim i sa spanskim Miralbueno i sa italijanskim Cobo...mislim da bih opet kupio kvalitetno sediste od poslednja 3 pomenuta proizvodjaca!
 
Ma zezam se Bubu zato sam i napisao,ala sam pametan.Sediste je veoma bitno,ali malo njih obraca paznju na kicmu i bubrege.Ja sam ovih dana bas doneo odluku da kupim sediste za moj 540.Sredstva su ogranicena,tursko je 3900,00 a dali ima neko malo kvalitetnije za oko 50 eura,tesko,sumljam.
 
Ma opusteno Mirko znam da se salis nego ja moram malo bez smajlija cisto da izazovem pometnju... :)
Bolje stvarno odresi kesu nego da mucis ledja....ja to mozda ne bih osetio da nemam 120kg...jednostavno sediste mora da bude dobro da me ledja ne bi bolela...
 
sto se tice sedista dok si mlad gledas na novce...pa kad malo omatoris gledaces na zdravje.... videces!
 
Da li je neko koristio ovo sediste. Turska proizvodnja, cena 3200 din. Kazu da je za torpeda.Kakvog su kvaliteta i koliko mogu sluziti, kakvu amortizaciju prave?


foto_13140y.jpg
 
Mislim da ce te ti nasloni sa strane strasno zuljati a i vrlo brzo se polomiti bez obzira na kilazu vozaca.
 
Veoma ne udobno sedište.Ceo dan u traktoru i uveče kao da si sedeo na panju a ne na sedištu.Imam ga u traktoru,promašena investicija.
 
to sediste imam u kombajnu ,bolje sedeti na panju nego na njemu.jednom je seo covek od 110kg na njega i vise nema amortizacije,samo se savija nije nizasta
 
Nazad
Vrh