Torpedo

Evo slike prednje hidraulike i kardana:
sprednja-hidravlika-in-kardan-foto_11851652_13648854_13661576.jpg

sprednja-hidravlika-in-kardan-foto_11851652_13648854_13661581.jpg

sprednja-hidravlika-in-kardan-foto_11851652_13648854_13661584.jpg

sprednja-hidravlika-in-kardan-foto_11851652_13648854_13661596.jpg

sprednja-hidravlika-in-kardan-foto_11851652_13648854_13649006.jpg

sprednja-hidravlika-in-kardan-foto_11851652_13648854_13648988.jpg
 
Kazner je napisao(la):
a imas li kakvu lamelu-spojnicu da kad koristis zadnje vreteno, da ne vrti i prednje

Pa verovatno raskopča i skine zadnji lanac i koristi redovno zadnji kardanski izvod. :sta:
 
Okrim je napisao(la):
Kazner je napisao(la):
a imas li kakvu lamelu-spojnicu da kad koristis zadnje vreteno, da ne vrti i prednje

Pa verovatno raskopča i skine zadnji lanac i koristi redovno zadnji kardanski izvod. :sta:

Skida se verovatno to parče osovine na kojoj je lančanik zajedno sa lančanikom, vidite na slici da se to skida kao kardanski priključak. :ppozdrav:
 
Kad ne trebam duže prednje vreteno, razkopčam i skinem zadnji lanac. ako trebam da to učinim hitro skinem samo ovaj kardan:
popravila-foto_11851652_14408142_17989201.jpg

Sad iščem orginalno sprednjo getribu za kardan a ga nigdje nenadem.
 
tesko da ces naci-ices orginal,ne bi bilo lose da imas kakvu zastitu citavom duzinom za ovaj kardan,radi namotavanja sijena u prevrtanju ili nekog slicnog posla,ili ne daj boze slucaja da ti zamota dio odjece
 
lep traktor!koje je godiste! koliko su sada na ceni ovakvi traktori_? Nameravam da uzmem jedan traktor od oko 90 do 105 konja, za oranje pa me interesuje kako su se oni pokazali u tom poslu? Znam da kubure sa menjacem... Vidim da ih ima po pristupacnim cenama 6000 do 7000 evra! pozdrav
 
gm je napisao(la):
lep traktor!koje je godiste! koliko su sada na ceni ovakvi traktori_? Nameravam da uzmem jedan traktor od oko 90 do 105 konja, za oranje pa me interesuje kako su se oni pokazali u tom poslu? Znam da kubure sa menjacem... Vidim da ih ima po pristupacnim cenama 6000 do 7000 evra! pozdrav
druze vidim da si sa severa backe pa ti mogu preporuciti prijatelja koji ih prodaje sredjene. ja sam sad uzeo 90 za 7000e od njega. uradjena kompletna generalna motora sa kvalitetnim delovima, sredjen menjac, nov konusno tanjirasti, nova bosch pumpa, hidraulika komplet pretresena sa novom pumpom, nova instalacija,novo sediste, sve cetri nove gume, ufarban. prilikom generalne motora klipove meri preciznom vagom da bi dobio uskladjen rad motora, i radilicu balansira. kad dodjes kod njega on ga upali da mu pun gas i stavi zrno kuruza na haubu i nema sanse da padne jer motor radi kao sat.I ne prodaje ga dok ga ne uradi. Nemam nameru da reklamiram nikoga samo dajem informacije
 
dikula je napisao(la):
gm je napisao(la):
lep traktor!koje je godiste! koliko su sada na ceni ovakvi traktori_? Nameravam da uzmem jedan traktor od oko 90 do 105 konja, za oranje pa me interesuje kako su se oni pokazali u tom poslu? Znam da kubure sa menjacem... Vidim da ih ima po pristupacnim cenama 6000 do 7000 evra! pozdrav
druze vidim da si sa severa backe pa ti mogu preporuciti prijatelja koji ih prodaje sredjene. ja sam sad uzeo 90 za 7000e od njega. uradjena kompletna generalna motora sa kvalitetnim delovima, sredjen menjac, nov konusno tanjirasti, nova bosch pumpa, hidraulika komplet pretresena sa novom pumpom, nova instalacija,novo sediste, sve cetri nove gume, ufarban. prilikom generalne motora klipove meri preciznom vagom da bi dobio uskladjen rad motora, i radilicu balansira. kad dodjes kod njega on ga upali da mu pun gas i stavi zrno kuruza na haubu i nema sanse da padne jer motor radi kao sat.I ne prodaje ga dok ga ne uradi. Nemam nameru da reklamiram nikoga samo dajem informacije
Koliko bi kostala 75 tako sredjena bez prednje vuce :cao: :cao: :cao:
 
Pozdrav od skoro sam vlasnik torpeda 62 06 pa me interesuje ako moze neko da mi kaze cemu sluzi rucka ispod koja se podize i zakrece u desno i gde se proverava nivo ulja u menjacu i hidraulici :)
 
rokfeler je napisao(la):
dikula je napisao(la):
gm je napisao(la):
lep traktor!koje je godiste! koliko su sada na ceni ovakvi traktori_? Nameravam da uzmem jedan traktor od oko 90 do 105 konja, za oranje pa me interesuje kako su se oni pokazali u tom poslu? Znam da kubure sa menjacem... Vidim da ih ima po pristupacnim cenama 6000 do 7000 evra! pozdrav
druze vidim da si sa severa backe pa ti mogu preporuciti prijatelja koji ih prodaje sredjene. ja sam sad uzeo 90 za 7000e od njega. uradjena kompletna generalna motora sa kvalitetnim delovima, sredjen menjac, nov konusno tanjirasti, nova bosch pumpa, hidraulika komplet pretresena sa novom pumpom, nova instalacija,novo sediste, sve cetri nove gume, ufarban. prilikom generalne motora klipove meri preciznom vagom da bi dobio uskladjen rad motora, i radilicu balansira. kad dodjes kod njega on ga upali da mu pun gas i stavi zrno kuruza na haubu i nema sanse da padne jer motor radi kao sat.I ne prodaje ga dok ga ne uradi. Nemam nameru da reklamiram nikoga samo dajem informacije
Koliko bi kostala 75 tako sredjena bez prednje vuce :cao: :cao: :cao:
Cini mi se da ima jednu i da trazi 6000
 
Nazad
Vrh