Torpedo

djoker je napisao(la):
dikula ja orem sa 2 crni zec a menjac od specijala i ima vise snage ne greje se a kad sam imao konusno tanjirasti od adrijatika isao malo brze ali mu falilo snage tako0 da sam ja za varijantu specijal
verujem ja tebi,i opet kazem da zavisi puno i od zemljista. Zakljucak je da je traktor za nase uslove vise nego odlican :D
 
dikula je napisao(la):
@zuky
sklop prednje vuce i diferencijal nisu isti kod special-a i adriatic-a. tako da ako hoces adriatic menjac nije dovoljno samo pormenuti konusno-tanjirasti nego moras i ostalo. Sa adriatic menjacem orem 1. crni zec bez problema, ali veliku ulogu ti igra i sastav zemljista tako da i to moras uzeti u razmatranje.
Razlika izmedju adriatika i speciala je zubcaniku 4. brzine....sve ostali je isto :ppozdrav:
 
chille razlika je u tanjirastom i konusnom zupcaniku difrencijala i u dva zupcanika pogona prednje vuce, svi ostali zupcanici su isti. nije adriatik brzi samo u cetvrtoj brzini,u svim je
 
konusni i tanjirasti je razlicita kod 7206(kratka kolevka) i 7506... Imam 75A sa prednjom vucom, kum ima istu takvu samo special, u transporu se ne vidi razlika dok ne ubacimo u 4. brzinu....
 
ja imam tx75 i td90 i tx je uvek za jednu brzinu brzi,npr. na td prva crni zec je na tx druga beli zec, na td druga beli zec je na tx cetvrta kornjaca...
 
goxy a ja pricam o td 75a. Ranije smo imali i td7506 bez prednje vuce on je orao 3. beli zec a ovaj sa prednjom vucomo 2. beli zec...brzina ista malo bezi ovaj sa prednjom vucom
...a tx je vec masina...cela transmisija je drugacija od td a tek kabina :ppozdrav:
 
nesto sam zabrljao
Post je spojen: [time]1292850327[/time]
_________________________________________________
2ng7o0m.jpg

Post je spojen: [time]1292875704[/time]
_________________________________________________
2573wcj.jpg
 
jeste tx.grejanje je isto kao i na svakom drugom torpedu vazduhom sa stublina ali je ta kabina skoro i hladnija od obicne,odvojena je pa negreje hidraulik. nije bucan,udoban je a grejem ga sa plinskom bocom i onim ruskim grejacom bude ko u banji.
 
Nazad
Vrh