Torpedo

zrine892 je napisao(la):
Mislim da je negdje 2002 godine. Mozda i prije. Napravili su samo prototip traktora i od onda se nije cuo za njega. Ima jedan u HR. ali dali ima više komada neznam.

steta sto je to propalo to su mogli odlican posao da naprave sa tim novim traktorima
ne znam dal je istina ali cuo sam da taj jedan traktor sto je napravljen dogurao do 15000radnih sati i to bez odrzavanja kako bi trebalo i da mu se menjac raspao ali motor i dalje radi kao sat
 


Uploaded with ImageShack.us
worm je napisao(la):
zrine892 je napisao(la):
Mislim da je negdje 2002 godine. Mozda i prije. Napravili su samo prototip traktora i od onda se nije cuo za njega. Ima jedan u HR. ali dali ima više komada neznam.

steta sto je to propalo to su mogli odlican posao da naprave sa tim novim traktorima
ne znam dal je istina ali cuo sam da taj jedan traktor sto je napravljen dogurao do 15000radnih sati i to bez odrzavanja kako bi trebalo i da mu se menjac raspao ali motor i dalje radi kao sat

Jest da, šteta je svega i ne samo torpeda. Da motori su jako dobri. Znam i ja za par komada koji je dogurao toliko radni sati.
Moj bivši rx je takoder imao oko 15 000 radni sati. Ali neznam na koliko smo radni sati radili polugeneralku..Mislim da oko 10 000. Ali stvarno se jako puno naradio. Inace je bio u bivsem IPK-a .

CAR je napisao(la):
Pa metnes zf-ovu getribu

Eh, nije baš tako lako kao sto mislis. Kao prvo. To košta puno, drugo dali ce odgovarati u menjackoj kutiji.
Mislim da bi se to dalo napravit nekako. Ali bi to koštalo i dali bi bilo isplatljivo.
 
100% se da uraditi e sad koliko je isplativo o tome bi se dalo diskutovati.
 
lazic iz rume je prodavao tx sa turbinom. ja sam cuo pricu da ti tx torpedi su imali gresku pa su ostali ovde.
 
worm je napisao(la):
ja sam cuo da od tog lazica ne treba nista kupovati :nono:

Potpuno si u pravu tata mi je majstor i radio je gomilu traktora koji su kupljeni od Lazica i svaki je bio perfektan na izgled ali unutra katastrofa.
 
Ako nije preskup takvo je stanje najbolje uzeti onda ulozis znas sta je unutra i tijeraj duuugoo vremena a ovako iscekujes kad ce sta krepati.
 
problem je u tome sto ti ga on prodaje kao komplet remontovanog i toliko i trazi para za njega, spolja izgleda fantasticno ::svaka cast:: a kad ga upregnes da radi sav se razleti :udri:, bar sam ja tako cuo,mada nije jedini sto tako radi, nazalost ima takvih dosta
 
Ima takvih, pa oni kvare ugled i poštenim majstorima.
Mi smo prošle godine radili takav jedan Torpedo 7506 koji je kupljen remontovan. Ispostavilo se da mu je radilica na 5. specijali. ::namigivanje::
 
Bilo bi dobro da je samo radilica u pitanju kod takvih nazovi "remontovanih" traktora.Takav traktor kao sto je na mom profilu je kupljen od Lazica za 5500 evra i covek ga je doterao kod mene na opravku radjen je menjac, motor i diferencijal sto je ukupno kostalo 1700 evra!!!Zato ljudi kad kupujete Torpeda ili bilo koji traktor obavezno povedite majstora da vas nebi prevario neki Lazic!!!!
 
Nazad
Vrh