Torpedo

zato treba kupiti traktor koji je neispravan,kompletan i da je malo para a sve ostalo se resi i znas sta si radio i sta imas. ja sam tako uradio 2 torpeda i evo idu i sluze me
 
goxy je napisao(la):
zato treba kupiti traktor koji je neispravan,kompletan i da je malo para a sve ostalo se resi i znas sta si radio i sta imas. ja sam tako uradio 2 torpeda i evo idu i sluze me
Slazem se sa tobom ja planiram da uzmem na prolece 75 ili 90-ku 4x4 i da ga sam polako sredjujem sraf po sraf samo neznam gde da nadjem jednog u losem stanju i koja bi bila neka realna cena
 
ja sam za 75 tx davne 97 godine dao 5000 maraka i sa generalnom,drugom radilicom,novom srujom,limarijom,farbanjem i novim gumama izasao 11000 maraka, a 2006 sam kupio td 90 za 3400e i izasao me je 8000 sa novim prednjim gumama,stujom i farbanjem.
 
zima je napisao(la):
goxy je napisao(la):
zato treba kupiti traktor koji je neispravan,kompletan i da je malo para a sve ostalo se resi i znas sta si radio i sta imas. ja sam tako uradio 2 torpeda i evo idu i sluze me
Slazem se sa tobom ja planiram da uzmem na prolece 75 ili 90-ku 4x4 i da ga sam polako sredjujem sraf po sraf samo neznam gde da nadjem jednog u losem stanju i koja bi bila neka realna cena
moj komšija prodaje 75-icu vidim stoi mu na ulici i okačio metlu pitam što prodaje kaže crko motor mogu da pitam za cenu pa javljam
 
Samo motor za 1500 jevreja ? koliko sam ja racuno nebi izasla generalna motora 700 -800 Evra
 
remont bos pumpe kod rajkova u rumenci,koji se pokazao kao najbolji je oko 350-400 evra. meni je za sestaka uzeo 500 i nezalim. dobri sklopovi bar 100 e po komadu,u nemackoj orginal je 350e po glavi, obrada glave sa vetilima 40-50e po glavi i jos kojekavih stvari nakupi se toga
 
ja sam je radio i ovamo i onamo i nista,onda sam odneo u rumenku i dobio sasvim drugi traktor.
 
Gledao sam po oglasima im 7506 4x4 po ceni od 3500evra nisam bio da ih pogledam posto nisam jos spreman za kupovinu ali sta mislite o toj ceni?
 
nije to puno para samo je pitanje menjac i hidraulik. motor je najmanji problem. sve je to macka u dzaku.
 
Pozata mi je problematika. Možda i bolje da su mekši? :haha: Imali smo jedan slučaj da je zupčanik bio previše tvrd i raspao se na pola!
 
Koliko je novaca kod vas lamela,korpa,caura,druk lezaj,zupcanik od druge brzine naravno da je dobar nagib zupcanika da drzi da neiskace cca ::novac:: .Da nelistam nazad previse jer bi trebao zimus svoju 45ticu rastavljati pocelo je malo zezati sve to.Kod nas Torpedo i Tomo jako skupi dijelovi.Danas sam uzeo za Torpeda 4806 izlaznu granu jer se raspala(zapeo kolega za granu ) 188eura :udri: :udri: :udri: .
 
CAR je napisao(la):
Koliko je novaca kod vas lamela,korpa,caura,druk lezaj,zupcanik od druge brzine naravno da je dobar nagib zupcanika da drzi da neiskace cca ::novac:: .Da nelistam nazad previse jer bi trebao zimus svoju 45ticu rastavljati pocelo je malo zezati sve to.Kod nas Torpedo i Tomo jako skupi dijelovi.Danas sam uzeo za Torpeda 4806 izlaznu granu jer se raspala(zapeo kolega za granu ) 188eura :udri: :udri: :udri: .
zupcanik od druge brzine za 75-cu,2006 placen 70e,nov,mala privreda,al' eto 4 godine trci bez problema!
 
Set kvacila u Novom Sadu KND prodavnica 14500 dinara(odnos dinar-evro oko 106.5-*-1) zupcanik od druge 4000 dinara, izduvna grana 12000 dinara.Da se nadovezem na onu pricu oko sklopova, u istoj prodavnici kolbersmitov sklop kosta 9100, glava 12800 dinara.
 
Nazad
Vrh