Torpedo

DA li je ruzan ili nije,to je stvar ukusa,a da li se ljudima svidja,dovoljno je reci da jos nije bio ofarban,vec je imao ponudu belarus 952 star 2ili 3godine.
 
Prelepo,o volji,trudu da i ne govorimo,pravi virtuoz je taj gosp.Holubek,ako sam dobro procitao prezime majstora...svaka cast.
 
Poslednja izmena:
nije ovde poenta da li je kabina lepa ili ruzna,i claas ima kabinu na taj fazon,poenta je da takvu kabinu niko jos nije napravio,osim fabrike.
 
Meni se traktor svidja samo zato sto je unikat. Obozavam da na traktoru imam nesto drugacije napravljeno a sto drugi nemaju. Majstoru svaka cast, jedino nevidim na traktoru mesta za registarske tablice.
 
Po meni netreba da je lep nego funkcionalan, ima gabaritnih ljudi pa da mogu lako ući i izaći:haha::haha: i da im je udobno.
 
Ja se izvinjavam,da li neko moze da odgovori na moje pitanje ??????,nije mnogo tesko ako neko zna voleo bi da mi ponogne ako je moguce.

- - - - - - - - - -

Ja se izvinjavam,da li neko moze da odgovori na moje pitanje
 
Ja se izvinjavam,da li neko moze da odgovori na moje pitanje ������,nije mnogo tesko ako neko zna voleo bi da mi ponogne ako je moguce.

Ja mislim da se o toj spoljnoj hidraulici pominjalo davno u ovoj temi tj. u davnim postovima, pa dok čekaš odgovor ti prelistaj. Siguran sam da sam to pročitao na ovom forumu ali neznam tačno gdje.
 
Za pomocne cilindre moras da napravis nosace negde na trupu i na rukama hidraulike. Dovod za ujle uzmes sa cilindra (veliki krug u kucistu hidraulike (sa prednje strane) sa 4 rupe i jednim srafom na sredini). Odvrnes taj sraf u sredini, navrnes reducir, a sa reducira crevo na pomocni klip. Dobije se na snazi hidraulike, ali se zbog vece kolicine ulja u cilindrima poluge sporije dizu.
 
Nazad
Vrh