Torpedo

@Lisnik Ma ja bi kupio ventil posto kad sam jusel zvao onaj turski mi se ne ćini skup, pa sam mislio uzet već kad idem pošto ovog nisam vadio a opiso sam Vam sindrome koje imam na hidrauliku mozda i nije on al nek ga imam, onda sam nazvo KND oni imaju ali kazu da je original od deutza i cijena je duplo veća, što ja nebi uzimo onda ovako napamet, jel bude u rumi djelova kakvih za torpeda treaju mi sitnice, lamela vučna, amortizeri stakla, zatvarači,šarke onaj dio na instrument tabli sa indikatorima, uzeo bih ako ima gume neke za patos, u biti treba mi sve od tih sitnica sada dal toga bude uopće tamo posto ja osobno nikad nisam iso !

koliko je turski a koliko original deutz ? 2010 sam imao problem s njim (ostao u brazdi nije vise hteo da dize) onda sam uzeo originalni u KND i razvodnik je kostao 150eur
 
Turski su mi u Juselu rekli da je oko 60€ a u Knd-u danas mi je prodavac reko "original" oko 150€ !
Samo sto ja ne vjerujem da je to original svatko danas moze na kutiju ili na vrecicu ostampat deutz ili kako već !
 
Turski su mi u Juselu rekli da je oko 60€ a u Knd-u danas mi je prodavac reko "original" oko 150€ !
Samo sto ja ne vjerujem da je to original svatko danas moze na kutiju ili na vrecicu ostampat deutz ili kako već !
ako vec kolega ides u Novi Sad,imas tu firmu Mv trade i oni isto rade sa delovima za Torpeda,pa mozes i tu pitati,a inace zar kod vas u Hr nema tih delova pa se isplati ici ovamo posto su ovi novi delovi kod nas kvaliteta " vrhunskog ":sta:
 
@daki ma i kod nas su ti djelovi turski i indijski a cijena je duplo veća, ma tip iz knd-a preko telefona je reko original deutz iz njemačke mislim u sebi original je malo sutra, al nista reko sam hvala vjerovatno cu navratit, ne vjerujem da je to uopće od deutza samo eto, nije mi toliko bitan taj razvodnik u HR instrument tabla ona s indikatorima nema je ispod 250 kuna, dok u juselu je 3 puta jeftinija tako i amortizeri za stakla, al npr. one šarke od prednje šajbe i rucka za zatvaranje kod nas nigdje nema, lamela ko da je od zlata 100€ vučna u juselu lamela 120 kuna kakva god da je pa nije od plastelina da ce se odmah raspast.
 
@daki ma i kod nas su ti djelovi turski i indijski a cijena je duplo veća, ma tip iz knd-a preko telefona je reko original deutz iz njemačke mislim u sebi original je malo sutra, al nista reko sam hvala vjerovatno cu navratit, ne vjerujem da je to uopće od deutza samo eto, nije mi toliko bitan taj razvodnik u HR instrument tabla ona s indikatorima nema je ispod 250 kuna, dok u juselu je 3 puta jeftinija tako i amortizeri za stakla, al npr. one šarke od prednje šajbe i rucka za zatvaranje kod nas nigdje nema, lamela ko da je od zlata 100€ vučna u juselu lamela 120 kuna kakva god da je pa nije od plastelina da ce se odmah raspast.
da razumem te o cemu pricas kolega,onda ti se isplati dolaziti,inace to sto tebi treba mozes doci i kupiti,bitno da to nisu delovi za menjac jer to je posebna prica nazalost losa,ali u sustini za to ti se ne isplati ici u rumu vec odmah udri u novi sad i zavrsi posao,samo pazi prilikom kupovine jer ja licno sa ovima iz Knd sam imao raznorazna iskustva...
 
Nisam pito ove iz jusela na njihovoj stranici se vodi da imaju i radnju u s.mitrovici ako imaju to mi je usput i tako bi mi billo najbrze i onda odem posjetim vašar mozda naletim na jos nesto ako bas nista iskombinirat cu nesta, da ne dođem bez veze otici cu i dalje !
 
ja znam da Jusel ima ispostavu samo u Sabcu,a Knd ti je U Novom Sad-u,pa sam vidi kojim pravcem ces da krenes ali u svakom slucaju bice to lepa ekskurzija :ppozdrav:
 
Da li moze neko da mi kaze koliko je tezak torpedo 7506 specijal i torpedo 7506 adriatic,sa svim tegovima me interesuje?
 
worm je upravu evo i podataka iz službenog topredovog prodajnog kataloga. Neznam da li se vidi pročitati uglavnom piše za Torpedo 7506 A težina 3580 Kg.

 
Nazad
Vrh