Torpedo

Vidim da ni posle toliko godina provedenih sa knjigom i kompom i po raznim terenima,remotima, dijagnostikama, podešavanjima, baždarenima, kursevima, završenim fakultetom nisam upoznao sve stvari. Zato i kaže ona poslovica celog života učiš i umreš glup.
 
Poslednja izmena:
Evo ga nije radila zračna instalacija, tj. kočenje nije bilo zraka na izvodu iza, da bi našao netko je uguro u crijevo vijak sa upuštenom glavom da ne ide zrak iza, vjv zato sto je ventil od rucne kocnice napukao i tu je puštalo zrak, njega sam do daljnjeg izbacio dok ne kupim novi instalacija radi savršeno evo pritisak spojio sam ga na manometar od rakovice sto sam imo, imam negdje i novi sto sam za Torpeda kupio dok ga ne nađem ili ne kupim jos jedan ovaj ce tu biti malo je ofucan al odrađuje ono što treba !
16g9zsj.jpg
 
problem na devedesetki pumpa visokog pritiska nemoze da nabije pritisak da protera kroz diznu koja je 190bara a protera kroz diznu od 140bara u cemu moze biti problem?
 
Dali je neko menjao gumice na razvodnom ventilu hidroulike na75 ici ja sam porucio u Juselu u kompletu ima dosta[20kom] ana razvodniku idu samo par komada,neznan dali su tu i rezerve ili su dali za ceo traktor???????.Da mi neko kaze koje gumice najcesce stradaju pozdrav i hvala
 
Evo jedne korisne informacije 8 februara ce se odrzati licitacija u Z.Z.Jedinstvo u Odzacima,izmedju ostalog na prodaju je i jedan Torpedo 90 ks sa prednjom vucom
 
@Lisnik sto se razvodnika tice novi također nije skup, zvao sam jusel nedavno 350,360 kuna mi ije lik reko da je taj razvodnik, planiro sam uzet novi da se ne bakčem gumicama mog rastavit promjenit gumiec i sredit ga za rezervu !
Sta vi mislite jel to isplativo taj novi razvodnik dal je cemu ?
 
450 000 din traktor je pre 10 god uradjen u full remontu,znaci masina,farbanje i sve sto je bilo potrebno,posle je bio na vadilici za repu,sejalica i spartac od 12 redi,velika prskalica,prikolica...tako da izgleda sasvim korektno
 
Pa nemam pojma veruj mi,kontam da ce lagano da predje 5000 evropljana

- - - - - - - - - -

450 000 din traktor je pre 10 god uradjen u full remontu,znaci masina,farbanje i sve sto je bilo potrebno,posle je bio na vadilici za repu,sejalica i spartac od 12 redi,velika prskalica,prikolica...tako da izgleda sasvim korektno
Ja se izvinjavam pocetna cena je 500 000 din
 
da li neko moze da mi kaze da li postoji mogucnost da se stavi ploca i donja poteznica(odole vidim da ima izbuseno za srafove) na 45-icu i gde to mogu naci
 
Ne znam dali negde ima da se kupi original,pravio sam to,nije komplikovano,ploca 15mm,cetri rupe,malo busenja,varenja.....dobro sluzi,stavio bi sliku al,neznam
 
Nazad
Vrh