Torpedo

Moja je bila na cetvrtoj i koga god sam pito reko mi je novu jer to nece dugo tako da nije cudo.
 
:D a torpeda nemas koji je radio i da nije sada na petoj secijali,ja sam sada radio na drugom torpedu generalnu i stavio na petoj specijali radulicu i kazu ovi na obradio da moze da pukne zato sto je na petoj specijali,nego samo zato sto matetijal dotraje,i da tu nema pravila,i ovi iz KND-a kazu da sada skoro sve lezajeve sto prodaju idu za 4 i 5 specijalu,znaci to su vec sve radilice izradjene..pukne ona na 1 specijali a ide ona na 5-oj,nema pravila :D

A novu radilicu imas samo indijsku,a suvisno je da se prica o noj,jer je ona 350 eura a Deutz original je 6000 eura,pa ti sada vidi kvalitet...ja sam kupio neki motor polovan sto je bio na agregatu i izvadio radilicu kada mi je pukla na tom traktoru i ona bila na standardu tako da sam imao srece,a platio sam motor 400 eura :D a stubline kao nove i klipovi (original stari 25 maj ili ti Montins) i ubaceni u traktor koji sam sada radio,takodje i glave kao nove :D tako da sam prosao odlicno :)
 
Cudno je naprimer,koliko se ta jadna radilica navrtela,kada je stigla do cetvrte specijale?!

Nemora da znaci da se mnogo,,navrtela" moze radilica sa standarda da ode i na trecu specijalu, a moze sa standarda i na otpad, to zavisi uglavnom od vlasnika tj. korisnika traktora.

A sto se tice pucanja radilice to se nekad desi i onoj na standardu!!!
Mom komsiji je pukla radilica na imt-577 kojem je on prvi vlasnik i bio je star 4-5 g. nije imao mnogo sati pa eto pukla!
 
Poslednja izmena:
A novu radilicu imas samo indijsku,a suvisno je da se prica o noj,jer je ona 350 eura a Deutz original je 6000 eura,pa ti sada vidi kvalitet.. P

- - - - - - - - - -

A novu radilicu imas samo indijsku,a suvisno je da se prica o noj,jer je ona 350 eura a Deutz original je 6000 eura,pa ti sada vidi kvalitet.. Pre 4 godine mi isto pukne radilica i kupljena kineska i do danas radi bezprekorno pritisak ulja drzi u oranju ili vrucinama kada je zagrejan traktor na 2 bara na leru.ja prezadovoljan.
 
Momci ja danas rastavio torpeda i sam ufazio motor po uputama traktor na zub upalio prvih 5 minuta malo dimio i onda stao radi odlično, jedino malo mi ulje baca gore negdje kod glave na 2 klipu do kabine pa cu ujutro jos vidjet sta je to, hvala svima koji su mi pokusali pomoc, posebno clanu @kokolo koji mi je nacrtao kako ufazit motor i sve sam odradio i ipak je pitanje u tome bilo, kod mene niti jedna tocka nije bila poklopljena :)
 
Pozdrav svima od novog clana.Imam TD7506 iskace iz 3. Pokusao bih da mu pojacam kuglicu na viljusci ali mi je neko rekao da viljuska ne moze da se skine smeta gornji snop.Inace iskace samo u transportu pa bi mu to mozda pomoglo.Zanima me da li je to tacno i ima li svrhe ovo probati?Unapred hvala.
 
Ja sam skinio međuzupčanik, znaci i skuzio po slici kako mora biti, sve slozio, na kraju naštelovo ventile upalio radio jedno 20min pa opet sada preštelovo ventile, i radi odlično, nema truna dima na leru, malo baci kad se gas doda al sasvim normalno :D
 
A novu radilicu imas samo indijsku,a suvisno je da se prica o noj,jer je ona 350 eura a Deutz original je 6000 eura,pa ti sada vidi kvalitet.. P

- - - - - - - - - -

A novu radilicu imas samo indijsku,a suvisno je da se prica o noj,jer je ona 350 eura a Deutz original je 6000 eura,pa ti sada vidi kvalitet.. Pre 4 godine mi isto pukne radilica i kupljena kineska i do danas radi bezprekorno pritisak ulja drzi u oranju ili vrucinama kada je zagrejan traktor na 2 bara na leru.ja prezadovoljan.

Ja znam da se te indijske radilica kod nas nije pokazala kao dobra,i na jednom traktoru,pucale su i na torpedu i na ursusu
 
Jel skoro neko menjao gumice na hid.klipu od volana,na td 7506?
Interesuje me gde je uzimano i posto su.
 
Nazad
Vrh