Tegovi za traktore

Imam napred na K100 originalni teg od 300 kg sa upuštenom poteznicom kao kod Aladina na slici.Menjao bi ga za manji od 100 kg kao što fabrički dolazi sa traktorima koji odmah dobiju prednji utovarivač, moj nije imao fabrički utovarivač na sebi.
 
Koliko debeo ti je taj teg ? Nije valjda 10cm visina pa da mozes ovako da stavis samo gore i dole rupu ? Ako stignes napravi nam prototip od kartona da vidimo kako bi izgledalo ali se slazem sa Spajicem..

A uvek imas i ovu opciju, plavo i zuto se lepo slazu sa zelenim a nije tesko za napraviti:
DeCSyc-XkAAMKnZ
 
Ovaj bi se mogao lako napraviti, sad razmisljam imam staru hidroforsku posudu od 200l menjali smo pre par meseci, samo da napunim betonom :D Mada bio bi malo zdepast ali sta mu fali :D
 
Širina 550, visina do traktora 300, visina naprijed 200, prednja strana nalo polukružna. Traktor ima svoju kutiju i u njoj dva tri ključa, nekad ponesem više za štelovanje pluga.
 
Širina 550, visina do traktora 300, visina naprijed 200, prednja strana nalo polukružna. Traktor ima svoju kutiju i u njoj dva tri ključa, nekad ponesem više za štelovanje pluga.
A sto ima pad napred, da se ne zadrzava kisa kad pada ? I na tu visinu od 200 mm treba ti klin duzine 250mm sa fi 40mm sto ce mnogo ruzno da izgleda na tako malom tegu..
 
Pad pravim radi estetike, klin može biti u kutiji za alat ako je ružno, ružnije bi bilo da navarim poteznicu na čelo, i dovoljno je klin fi 32, takav je i nazad.
 
Negde na otpadu sam video slican sef

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh