Tegovi za traktore

Crni ti, grdne selotejp trake si potrosio na te prototipe. Prvo crtaj na papiru dok ne ispunis jednu svesku posle predji na prototipe..
 
Dobro uplasio sam se da si odmah krenuo sa prototipima. Posto nisi jos siguran sta i kako uzmi jos jednu svesku pa malo probaj u 3D da nacrtas da vidis sta sve ima od opcija..
 
Ima Milan godina radi kao IT sektor, mogao ti je lepo sve u nekom programu nacrtati.
Jer drugacije izgleda da uradi 3d projekciju u boji tega za tu boju traktora nego kad se ovako kace kartoni.
Kao sto isti parfem ne stoji isto svakoj osobi, tako i teg od kejsa ne stoji dajcu isto.
 
Najlakše je nacrtati, treba to sve brusilicom oblikovati, a žena me upozorava da ne unakazim traktor😁
 
Što si ti neozbiljan, jesil punoljetan.
Ajde nemoj se ljutiti, to je samo malo da razbijemo tisinu ;)
Ima Milan godina radi kao IT sektor, mogao ti je lepo sve u nekom programu nacrtati.
Jer drugacije izgleda da uradi 3d projekciju u boji tega za tu boju traktora nego kad se ovako kace kartoni.
Kao sto isti parfem ne stoji isto svakoj osobi, tako i teg od kejsa ne stoji dajcu isto.
Vala ja sam za sebe to lepo na papir, naci cu negde imam sacuvanu skicu za onu rabotu sto sam kacio, papir trpi sto program ne moze 😂

Najlakše je nacrtati, treba to sve brusilicom oblikovati, a žena me upozorava da ne unakazim traktor😁
Ja sam se na tegu ucio da varim, bitno ko lanjski sneg.. Da li ima nesto manje bitno kako ce da izgleda od tog tega, sam si rekao da ces ga kaciti 3 dana u godini ?!
 
Tri dana po tri sata...

Ja bih sipao vode u prednje gume i rešen problem.

I to neku težu bunarsku vodu, zbog težine. Ona što kad je popiješ uvaliti se u stomak kao kamen.
 
Tri dana po tri sata...

Ja bih sipao vode u prednje gume i rešen problem.

I to neku težu bunarsku vodu, zbog težine. Ona što kad je popiješ uvaliti se u stomak kao kamen.
100l te vode =500kg.
Ja ga vala za 3 dana ne bih ni pravio, snasao bi se nekako.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
A nece on 500kg, nego 298kg i 800g. Za slucaj da mu ostane klin napred ne predje fabrickih 300kg. Nista ne pratite...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Ne pratim na casu...
Sreca da se covek ne ljuti, ovoliku dozu zajebancije podnosi sasvim solidno
Jel mu predlozio neko do sad da porubi drljacu pa teg ne bi ni trebao?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Zasto bi se ljutio kad on nas lozi? Pocevsi od pluga, preko drljace, pa skoro bili obrtaci i evo sad teg (nisam bas sve ispratio). Sve sto pita ljudi kazu svoj savet i zasto nesto nije dobro i on uradi kako naumio...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
E jeste se raspisali, što reče neko moram malo da vas razbudim😁, dakle, razna snalaženja me ne zanimaju, riješeno pravim teg oko 300 kg, model se još studira. Vidio sam na odpadu table lima dimenzija odprilike 2500 x 600 x 6, cijena 1km kila. Ili 60 din./ kg. I table slične ovim samo debele oko 12 mm i malo skuplje su 1.2 km/kg.
 
Nazad
Vrh