Tanjirače

Adut od 36 diska sa velikim ramom 150*150, ojačanim i livenim tuljcima je teška oko 2500kg+rotori. A kako može consum da bude tolko dobar kad je puno lakši nema livene tuljke između tanjira i cevi su tanjeg zida.
 
Mada ja mislim da strane markirane tanjirace imaju bolje resene lezajeve. Ja sam recimo izmenjao svih 8 lezaja do sad jer i moju tanjiracu pravi austrijski privatnik i resenje za lezajeve i nije im neko. Jeste ona dosta radila ali opetnije to to. Sreca pa su lezajevi jeftini, oko 3000-3500din malo bolji a ovi istocni 3000din sa sve kucistem.

Poslato golubom pismonosom
 
Adut od 36 diska sa velikim ramom 150*150, ojačanim i livenim tuljcima je teška oko 2500kg+rotori. A kako može consum da bude tolko dobar kad je puno lakši nema livene tuljke između tanjira i cevi su tanjeg zida.

I Consum ima teske tanjirace. Mozda gresim da je Consum i Tanjiracakomerc najbolji. Ali sam to od dosta clanova na forumu procitao
 
Ja imam cenejsku,i nije da je hvalim,ali bar je odradjena tako da nikad nista nece pucati na istoj,a sto se tice lezajeva i kvaliteta istih,to ce morati sacekati jos par godina dok odradim dovoljno sa njom.Po meni od domacih,ona i ferocop su medju boljima.
 
Pre jedno sat vremena tanjirao jedan parlog i zakacim panj visine 30-50cm.
Udario sredinom tanjirace, sreca pa se nije polomila samo je disk naprso.
Ne bih da kudim malu privredu, ali da je bila bilo koja domaca tanjiraca , polomio bi ili gredu ili bi iscupao rudu.
 
Jesu novi.
Made in India. Nisi debljine kao ovi orginalni kao sto su na zadnjoj bateriji. Malo me plasi da ne pucaju, ali videcemo.
 
A vi biste da se islizu diskovi posle dvadeset hektara? Koliko duboko ide, mozete videti po sliakama koje sam vec postavljao.
Diskove nisam ja menjao, tako sam uzeo. Tuljke, naravno nisam menjao.
@ putin Za tvojih informaciju tanjiracu sam stavio u oglase dok jos nije stigla kod mene. I to je moja stvar. A druga stvar, necu nikome da je uvalim, posto me vec neko clanova pitao gde sam je kupio i povezao sam ih direktno sa tim uvoznikom.
 
Nazad
Vrh