Tanjirače

Za bezanje.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Razmak veci, a sitni bolje.
Mora zato sto su kod mene zadnji diskovi glatki, pa bolje sitne.
Ali sustina je su mnogo bolje od domacih.
Cak kazu da one duze jos dublje ulaze od ove moje, ove Gardove dodju kao krace, tj. manji razmak od prve do zadnje baterije.
 
Danas stigao može odmah u suncokretištu!
1a280ff20c7001a13e7a093a55d3d09f.jpg
160966d8c84f4929499131328a29654f.jpg
6efcc3cf283a09e47602131a3017ec21.jpg
 
Imaju ih kod nas ko ladne vode i niko se nije naradio.Menjaju lezajeve kao da je kineski mikser ili usisivac.Rude izhabane i dotrajale pa stalno neka sranja.Da bi kupio stranu a kvalitetnu tanjiracu treba para ali i traktor.
Manjevicu ne jede se sve sto leti.....a dali bolje rade strane ili domace je dikutabilno.Vi uporedjujete strane tanjirace od 2500kg i domacu od 1300kg.Idi uzmi Agromerkurovu tanjiracu te klase pa je povuci.islim da bi se tu neko ukakio.Ili ti ili traktor.

- - - - - - - - - -

Koliko se secam imao si i nekih prituzbi na njih, kako se to zavrsilo?
Ljudi dosli.Odneli tanjiracu.Prepravili po onome sto se meni nije svidelo.
 
Pa mora da je dobra ta adut kad sa 90ks vuces 32 diska.
Ja sam imao Consum, koja je bolje od Adutove.
A sada imam stranu, i mogu reci da mnogo bolje radi.
Radio sam i sa Ferocoop, Minav, Consum.
 
Dobro kaze Diklofen tezina je i po meni presudna. Evo moja ima 30 diska pa 160 ks ima posla i posla sa njom ali 100+ kg po disku.
Domace tanjirace su pretezno lakse, i one kod mene lose rade jer je kod nas smonica koja kad je suva tanjiraca samo pise po zemlji.

Poslato golubom pismonosom
 
U mojoj zemlji ne treba 100kg po disku, nije teska kao kod tebe.
Kod mene 70-80kg po disku napravi cudo.
 
Ima tu drugi problem.
Ima nas koji ne volimo da provodimo dane na telefonu i da menjamo svaki mesec masinu.Kupim tanjiracu i sa njom radim 5 godina sa jednim jedinim promenjenim lezajem.Ostvarujem odlicne prinose posle posla koji ona obavlja.Po meni je takva tanjiraca MENI dobra.
Njoj nije bilo lepo kada ju je vukao Renault od 145ks.Sada nije lepo kinezu kad nju vuce.Mozda uskoro dodje NOV traktor od 130ks pa ce svima biti lepo.
 
Nazad
Vrh