Tanjirače

Kako se sklapa u transportni polozaj? Ako dobro mogu zapaziti, samo se jedna strana podize. I kako vidim ram tanjirace nije na sredini baterija nego vise u levo kada se gleda od nazad?
 
Pa vise u levo jer se samo desna strana gledajuc od nazad sklapa. Tako da teret bude na sredini osovine u sklopljenom polozaju a u radu nema veze jer tockovi budu u zraku.
 
vidi tara 28 je teska 2450kg +- ,a da je valjano u svim uslovima 135ks vuce je misaona imenica,vuce i moj komsija bez prednje vuce 28 i zaba kada se popisa mota u mestu,racunaj 10km/h da moze da vuce skroz ukrstenu i da ima rezerve snage 1800kg max za 100-110 konja da od zezanja vuce.
 
Jel imas podatak za Olt Taru 24 diska? Koliko je teska?
Na Olt sajtu pise da je 2150 kg, i da su diskovi 660mm. Ali ne znam da li su starije isto radjene? Mislim da su starije sa 610 diskovima radjene.
 
Auuu. Pa to onda kukuruziste resava u jednom prohodu za setvu psenice.
Ja mislio da bi je vukao sa mojim traktorom. Nema je niko kod nas, inace bi je probao.
 
Ja gledao 24 po oglasima. Ali sad kad ste rekli sta je i kako. Definitivno necu gledati.
Racunai sam da se kao ove strane od 24 diska, gard, Beson i te. Zato sto ima jedana Gard, 24 diska, ide sa 100ks.
 
Zavisi koliki je razmak između diskova,koji su diskovi jer nije isto disk od 560,610 i 660 kao i kućišta,tuljci,osovine,ram...
 
Nazad
Vrh