Syngenta hibridi i sorte semena

Ima nešto i naše dorade ali jasam poručio ranije i dogovor je takav da će biti made in France.
 
Kako je ovo glupo, što daju preparate uz setvene jedinice suncokreta i to u nedovoljnim količinama...
 
Navodno da se ne bi polivali zamenskim sredstvima koji nisu toliko selektivni na imi, ovako ce ostati deo parcele neostecen reci promotera.
 
Dakle Neoma sa proslogodisnje cene od 189 evra sad je 240 evra! Citavih 50 evra po vreci!!! Fino je to zar ne? i logicno kazu neki jer je suncokret bio dosta skup.
Sto nikako ne znaci da ce imati jesenju cenu. Kako nas svi namagarce to nema nigde!!!
 
Danas pozovem kontakt koji mi je dao clan Mica967,u vezi Paka,dve varijante imaju,prva je domaci Pkb-ov,druga je strani,ali se on moze uzeti samo tretiran Kruserom.
Osnovna cena za Pako je 38,+Pdv,+8 e Kruser,ali ako se plati u februaru ima 10 % popusta.
 
Danas narucio neke hibride medju ostalima i syncero za branje,pa mi u zadruzi savetodavac kaze da obratim paznju posto je taj hibrid jako zahtevan za vlagom, @Kish Robi je hvalio taj hibrid , dali seje jos neko i kakva su iskustva?
 
Danas narucio neke hibride medju ostalima i syncero za branje,pa mi u zadruzi savetodavac kaze da obratim paznju posto je taj hibrid jako zahtevan za vlagom, @Kish Robi je hvalio taj hibrid , dali seje jos neko i kakva su iskustva?


Jeste,taj hibrid je pravi.
Ako je on u prosloj godini dao punu kamionku od 14t klipa na 2,75kj,mislim da mu treba i ove godine pruziti sansu.
 
Kod nas večeras bila promocija Syngente . Sve u svemu : vrećica 75km , tretiranih nema . Dual gold jeftiniji ove godine 10% . Lucius hvale jedno 15 minuta , a na kraju kažu nažalost neće ga ni biti :haha: . Paco najstandardniji , .... bla bla
 
Tako su hvalili Helica u prolece 2011 pa resio da ga posejem i stvarno sam bio odusevljen i zgledom i rodom. Te godine sam posejao 7 ili 8 sorti kukuruza za koje sam mislio da su odlicni medju kojima je bio i Heliko koji je 90% podbacio 2012 na mojim parcelama.
 
Nazad
Vrh