Svinjokolj i ulazak u Evropsku uniju

Pa onako....kad opici svinjce,oma sajla iz usta,a kad si sa njim na lancima moras paziti da te neprovuce:haha:...
Sta je radio pre neki dan u Karlovcicu,buraz kupio krmacu od 300kg pa isli da mu pomognemo da je udavi,ljudi stali pa gledaju,bio i Zurkovic....
 
Jak kao tenk.
Aco dizalica je koštala 250 eura.Nije namenjena samo za rem ali kada je već tu radimo i to između ostalog sa njom.
 
Pa kod nas dizu bikove od 600 kg na taj rem sto je postavio becarina pusta,nije to tako tesko kolko se cine treba oko 5 jaci momaka i ode bik.Ti ga u stvari nedizes neg ga guras prema napred ,neki sistem polu poluge.A li u svakom slucaju je bolja roda i cekrk.Ali i rem ima svoje prednosti rasklopis ga stavis negde ucosak i nesmeta.
 
@steva44
Upravo tako,ja imam takav i visilo je sve zivo na njemu,par jakih i ode....normalno flasencug je zakon,jos ako je elektricni milina...
 
Morali smo sebi da olakšamo.Kada se diže na rem hoćemo da izginemo jer većina krivinari i zeza se a to nije za šalu.Ovako jedan čovek bez po muke podigne svinju iz korita.Drugar je ove sezone koristio dizalicu na lance.Isto praktično,jednostavno bez naprezanja leđa.
 
Pa kad koljes slonove:haha:.....bata djole lepo digne na viljuskar,rasplati i odnese na astal,kao u bim slaviji:haha:.
 
Morali smo sebi da olakšamo.Kada se diže na rem hoćemo da izginemo jer većina krivinari i zeza se a to nije za šalu.Ovako jedan čovek bez po muke podigne svinju iz korita.Drugar je ove sezone koristio dizalicu na lance.Isto praktično,jednostavno bez naprezanja leđa.
Maticu u pravu si da roda i flasencug sacuvaju ledja ali ja ih ne volim jer se krme okrece na njima pa se mora malo vise paziti kod rasplacivanja!
 
To je već krajnje profesionalno. :haha:
Mladene tačno je.Jedan drži da se ne okreće a drugi cepa satarom a ovaj što drži neka gleda da ne dobije i on.
 
Ovo je najbolji sistem, posebno dok su ovakvi "ružičati slonovi" u pitanju

kol1_zpsff26e7f9.jpg


kol2_zps6079cd91.jpg
 
Nazad
Vrh