svastara

Je.ali bi nam znanje :haha:... bili bi i mi sareni ko' Argentinska zastava preko ledja :haha:
 
Jel neko mozda ima informaciju gde mogu kupiti detelinu za ovu moju ludacu malu... Jos samo da naglasim da mi treba u beogradu odnosno najblize...
 
U pet-shop za prvu pomoc a posle vidi ide li ti ko od drugara u skorije vreme van Beograda.Protumaras po oglasima i kupis dve-tri bale i miran si godinu dana.
 
Evo kako moja zenka kunica obezbedjuje svez vazduh malima.Inace kada je zemlja suva ove rupe nema.Ovde se vidi zatrpan otvor ali ostavljen je mali otvor precnika 1-1.5cm.
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Jel neko mozda ima informaciju gde mogu kupiti detelinu za ovu moju ludacu malu... Jos samo da naglasim da mi treba u beogradu odnosno najblize...

Ako ti je blizu Surcinska pijaca ponedeljkom ujutru ili ako ima da se nadje briketirana detelina negde ,nasa firma je to proizvodila nekad neznam dali to neko jos radi.
 
Prošetaj po Petshopovima,možda oni imaju?!

Kod mene u gradu u jednom Petshopu lik prodaje detelinu.Mislim da je 50din.puna kesa.
Imas sigurno u PET SOPU,ali to ti je jako skupo jedna obicna kesa kosta preko 50 dinara a to ti zekan pojede za 3 4 dana sigurno,a taj prodavac od jedne bale koju kupi za 500 dinara napravi 100 komada kesica i na tome on jakooo lepo zaradjuje!!!Tako da ti je isplatljivilje da kupis balu i kada je cuvas na suvom ima da ti traje godinu dana!!!
 
Ako ti je blizu Surcinska pijaca ponedeljkom ujutru ili ako ima da se nadje briketirana detelina negde ,nasa firma je to proizvodila nekad neznam dali to neko jos radi.
Farm comerc proizvodi i pakuje paletiranu detelinu neznam tacno ali 10kg kosta oko 500, 600 dinara, pa pogledaj u nekoj prodavnici stocne hrane ili poljoprivrednoj apoteki.
 
Au brate ovaj sa slike u sredini napravio pravi raj za usate,a onog giganta sa donje slike~vec vidim bez "kaputa" i na raznju :haha:
 
Uf svaka im cast ovaj na srednjem klipu ,tolikol jubavi i paznje svaka mu cast !!!
 
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh