Subvencije za tov junadi

Ja predao pre mesec dana za 5kom,i prosle nedelje za jos 6 kom,,,kazem ja lepo ocu da od tog posla nema nista,a on me lozi kao isplacuju,,,,sto bi nas narod reko ....ludom radovanje....::samo bes::::samo bes::::samo bes::::samo bes::::samo bes::
 
Zahtev sam predao 30 12 2012, a pare su mi legle u junu. Junad sam prodao avgusta i ovih dana sam dobio povratnu dokumentaciju od klanice kako bi je poslao i opravdao subvencije. Istovremeno mislim da posaljem za 6 komada koje sam kupio u septembru. Neznam dali postoji neki rok koji moraju da provedu na mom imanju.
 
ja mislim da je minimum 6 meseci ako se ne varam,mada verovatno ima ovde i iskusnijih kolega
 
Mozes da predas zahtev cim ih prevedes na svoje domacinstvo , s' tim da ne smes da ih otudjis kao sto je Petar rekao 6 meseci.
 
Danas predao dokumentaciju da se razduzim i istovremeno prijavio 6 novih za subvencije. Da li ce ih i biti to niko nezna jer kako su poceli svasta da izmisljaju u subvencijama za ratarsku proizvodnju svasta je moguce. Pogledajte temu poljoprivreda subvencije 2014 pa prokomentarisite.
 
meni pre par dana vratili papire kao nevazece,kupio i prebacio telce juna meseca,kazu zakasnio sam morao sam da ih kupim i prebacim na svoje ime do kraja marta,sad mi tek nista ne ide u glavu
 
nisam,al sam dobio obaveštenje od ministarstva...da iz vet.stanice odnesem ponovo izvod o brojnom stanju overen pečatom i potpisom jer onaj što sam predao nije bio potpisan....
 
Glupani neovejani kad nisu prvo poslali dopis ljudima kako i sta treba raditi ,pa su neki davali izvod sa pecatom i potpisom ,a neki ne.
Tek onda su se dosetili da ne bi bilo lose traziti i to....
 
Skeniraj ti to obrazlozenje i postavi ovde , da vidimo kakvu su zackoljicu sad nasli.
Jesu ti dali rok za dopunu dokumentacije ili su te definitivno odbili...?
 
ovi iz sabca poslali ,tj vratili one dokumente sa jos jednim papirom,tj obrazlozenjem.....
Inace j sam telad kupovao pocetkom proleca,preneo ih juna meseca i od tada su kod mene

Da li si ih prijavio u gazdinstvo prilikom obnove u prolece2013? To je onaj obrazac za zivotinje koje ti se nalaze u gazdinstvu. Sad mi pade na pamet posto kazes da si ih kupio u prolece da nisu slucajno oteljeni 2012god?
 
NIsu svi su iz 2013,nego izgleda onaj tamo prilikom registracije i slanja dokumentacije zajebao nesto,danas otac nosio onaj papir kod inspektora,kazenije lepo popunio nesto,kaze samo da fotokopira ovo sto je vec bio slao i posalje za sledecu godinu i bice ok
 
NIsu svi su iz 2013,nego izgleda onaj tamo prilikom registracije i slanja dokumentacije zajebao nesto,danas otac nosio onaj papir kod inspektora,kazenije lepo popunio nesto,kaze samo da fotokopira ovo sto je vec bio slao i posalje za sledecu godinu i bice ok
Rok za prijavljivanje teladi iz 2013 godine je do 31012014 tako da imas fore do kraja januara, a pare ocekujes kad i ja koji sam predao krajem decembra.
 
Ako sam ja kupio teladi pre neki dan a oteljeni su 2013 godine,prijavicu ih veterinaru kada prodje Bozic.Da li mogu da ostvarim subvenciju na njih i kada bi trebao da predam te silne papire?
 
Ako sam ja kupio teladi pre neki dan a oteljeni su 2013 godine,prijavicu ih veterinaru kada prodje Bozic.Da li mogu da ostvarim subvenciju na njih i kada bi trebao da predam te silne papire?

Do 31012014god je rok da predas. Proveri da li je svima uradjen TBC veterinarski pregled jer ako nije i to ce ti odnati 10tak dana.
 
Nazad
Vrh