Subvencije za mlečno govedarstvo

I još preko ljeta kad ideš na more a nemaš kome da ostaviš krave ministar poljoprivrede šalje profi muzače koji će da te zamjene
 
bas sam hteo to za premiju da postavim par sekundi pre tebe,STOKA NEOPEVANA,DOK NE PRORADI MOTKA U OVOJ DRZAVI NEMA DA BUDE BOLJE,BITNO DA JE VUCIC REKAO DA CE DA UNAPREDI SRPSKO STOCARSTVO,J.... IM SVE PO SPISKU!!!
 
I da nam daju adekvatnu cenu mleka smislice neku aferu gde ce spustiti cenu mleka! Kod mene ima ljudi koji daju recimo Lazar Blace, njemu uglavnom daju vodonose, jedna sugava simentalka a tri kofe mleka plus prave sira plus prodaju mleko a jedna sugava simentalka, probali da se uvuku kod Niske mlekare i nisu uspeli hvala bogu! Naravno oni ce doci kasnije i reci kako su sve stekli mukotrpnim radom tipa: Odes do cesme i nalijes koliko ti treba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NE trebaju nam pare, ne treba nam nista, treba nam robovlasnicko drustvo, jer smo mi ljudi u ovoj zemlji skloni da za saku dolara prodamo i zemlju i narod u njoj! ******* i drzavu i vlast!
 
lepo mi rece covek da oma povracaj .aaaaaaaalllliiiiiiiiiiiii zakasnio sam to bilo do 1 novebra vido sam na sajtu.
 
Nazad
Vrh