Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Sta raditi u slučaju gde je nastao problem oko udela površine parcele? Iz call centra mi rekoše samo da promenim površinu, ali to se ne može uraditi ukoliko se ne obrise parcela, i ponovo unese. A za ponovno unošenje parcele ne postoji opcija.
Jel jedino resenje brisanje i oprostiti se od subvencija za te parcele?
Izvini malo mi je nejasno , ali ako obrises i parcela je tvoja, na tvoje ime, unosis preko dodavanje parcele nosioca gazdinstva, ako je u zakupu preko dodavanje parcele nosioca i biras zakup, ako je parcela clana ides preko dodaj parcelu clana gazdinstva
 
Auu jesam debil.... Ulazio preko telefona, i nisam skrolovao do dole za opciju dodaj, sad na laptop-u vidim.
Hvala

Ali svakako ne prihvata te parcele, kao i da sam ih obrisao.
 
Poslednja izmena:
Auu jesam debil.... Ulazio preko telefona, i nisam skrolovao do dole za opciju dodaj, sad na laptop-u vidim.
Hvala

Ali svakako ne prihvata te parcele, kao i da sam ih obrisao.
nadam se da sam pomogao, i kada uradis sta su ti trazili, ides na podsticaje, i izmenis zahtev za podsticaje i cekiras te parcele
 
Nema tih parcela, verovatno jer je prošao period za podnošenje za subvencije, a ovo se tretiraju kao nove, jer se moraju obrisati da bi se promenila površina. Zahtev izmenjen bez tih parcela, i podnesen ponovo...
 
To je neozbiljno sa tvoje strane,ti bi se igrao sa drzavom one decije igre"uzimala-davala".Posle takvih mejlova sa obrazlozenjem to se sve treba detaljno proveriti jer ti je prica neverovatna da bi bila istinita.U jednom kvartalu dajes njivu u zakup i brises je iz svog gazdinstva da bi je potom vracao iz komsinicinog fiktivnog gazdinstav?! Ovo je slucaj za @ACA RAIC 8-)
Bolje i da je gazdinstvo fiktivno nego komšinica;)
 
Sta je tu neverovatno,i zasto bi bila igra? Jel postoji negde zakon koji nalaze koliko nesto moze biti pod zakupom? Po kom zakonu je zabranjeno da se na taj nacin osnuje gazdinstvo? Ona nije ucestvovala ni u kakvim subvencijama i sl. I odkud ti to da je komasinica i da joj je njiva iznajmljena ove godine? Mozda nisam lepo objasnio,jer je tekst preopsiran. Zena je htela da ulaze u neku kulturu, i da bi joj dali kredit za to u banci su joj trazili da ima gazdinstvo na svoje ime. Ispostavilo se da treba ispuniti jos neke uslove sto se nije dogodilo,a njiva je bila kod nje oko dve godine. To nije ni bitno za ono sto sam imao da kazem i pitam ovde. Zato polako malo sa pretpostavkama,sve si omasio.
@ACA RAIC vidis da je i komsinica ispala fiktivna 8-)
kroz par postova ce da ispadne da je samo prijateljica
 
Jbt meni se ne uplaćuje osnovna subvencija za biljnu. 15.4. poslato na isplatu, 16.4. sam se odreko žalbe i do dan danas ništa.
Zvao nema problema kažu čekajte...
 
Podneo dva zahteva za naftu, jedan 17.04 drugi 23.04. Resenje u e sanduce stiglo za oba 1.5. odmah se odrekao žalbe a danas uplatili pare za oba
 
Kod mene 12 aprila predato .danas uplatili. Odreko sam se zalbe posle otprilike 10 dana od predaje. Izgleda da to nema veze .kad imaju para plačaju i jedne i druge bez obzira.
 
Nazad
Vrh