Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Jel su stigli do 20og sa isplatom ili da bude bar prihvaceno?
 
Не иде редом, то смо установили прошле године.
Ја сам поднео захтев 07.02. а има оних који су касније... Небитно, биће и за мене и остале.
 
Primecujem da se u poslednje vreme sve vise siri ta prica kako svako ko napreduje u stvari krade na neku drugu stranu ili diluje nesto. Budimo ljudi i priznajmo kad neko ume nesto da radi, nisu svi uspesni pokrali nesto pa postali uspesni preko noci..
Kako se to dolazi sa 5 hektara zemlje do 50 hektara za 10 godina? Šta je taj sejao, ima li za njega suše, loših cena? Objasni mi tu matematiku ali sa ciframa samo nemoj da pričaš o uzgoju svinja i profitu kao neki.Ps u te što se prave pametni ubrajam sve- muljatore,švercare svega i svačega, naslednike , one što su prodali zemlju itd. Ako su već dobili kašiku da jedu med onda nek ne jedu govna ako me razumete.
 
Nemojte da tražite u Podnesci već tražite u Odricanje

Odricanje od žalbe na doneto rešenje

07bc2c9478ae67812.png

142d9f637d35d0a30.jpeg

2c3676211a61d095f.jpeg

360fc092f28c24f87.jpeg

4f2f816e0f387d3a3.jpeg

5ef24c41d75b9fdfc.png
Ovo zuto sto pise "Odricanje od zalbe" toga kod mene nema.
Probali smo i preko kompjutera i preko telefona da se ulogujemo i nema nigde, dakle ne mozemo da odustanemo od zalbe kako bismo dobili brzu isplatu subvencija.
Resenje na esanduce nam je stiglo 15.3, a danas sam tek otvorio i prihvatio zahtev u esanducetu...rok za zalbu je 8 dana od dana dostavljanja resenja (dakle od 15.3)
Zasto kod nas nema tog odustajanja od zalbe, da li je neka greska do eagrara?
Vidim da nismo jedini, jos neki na forumu nemaju tu opciju, a vreme prolazi, preostalo je jos 4-5 dana da se odustane.
 
Nema ni tu pravila, danas proveravam za dva gazdinstva, jedno ima odricanje od zalbe a drugo nema, za oba prihvacena resenja, ovo sto ima odricanje od zalbe sve uradjeno po par dana kasnije u odnosu na prvo..
 
hvala na potvrdi, mislio sam da smo nesto zeznuli, ali izgleda da nije do nas, vec do njih.
imamo jos 4-5 dana fore da sacekamo, pa cemo videti da li ce se pojaviti to dugme za odustajanje od zalbe.
 
posto si tek danas prihvatio resenjeu e sanducetu(iako ti je tamo vec 3 dana),odricanje od zalbe ce biti oviih dana

mora se pratiti svaki dan e sanduce upravo zbog tih resenja
 
Не иде редом, то смо установили прошле године.
Ја сам поднео захтев 07.02. а има оних који су касније... Небитно, биће и за мене и остале.
Tačno biće za sve.

  • Da li ima razlike od prošle godine (Ima)
  • Da li se brže isplaćuje (Isplaćuje se)

Ali opet ima izuzetaka (Svi koji ispunjavaju uslove biće im isplaćeno to je sigurno, oni koji ne ispunjavaju uslove dobiće napisan razlog odbitka ili prihvatanja samo deo parcela u samom Rešenju).

 
Poslednja izmena:
Da li neko zna mozda da li je izasao konkurs za nabavku junica u pokrajini ili republici ?

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Preko pokrajine mogu junice,moras da imas 3 u vlasnistvu i mozes za 10 da konkurises za subvencije 200 000 po grlu do 4 aprila.
 
Na koji email se treba pisati kada postoji problem oko obnove gazdinstva? Na call centar se niko ne javlja.
 
Nazad
Vrh