Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

rumenko
hladisa
loptica
tropiko neki,zboravio sam ime(ko je imao za tog taj je bio jak)
i cuveni -kapri-
Hajde,honey,please,please daj mi jedan dobar liz,liz
90f53a2607d2e55eb8dea50b5226a101.jpg
 
Zamisli bezobrazluka ej! Dobro ne napisa kao onaj necu ime da mu spomenem da smo lazni poljoprivrednici! Odavno sam ja rekao da ovo ne izlazenje ima samo jednu konotaciju a to je da su sve to glasaci vladajuce sekte! Barem 90% onih 10 neka stvarno nije moglo.
Pa i da ga ljube u guzu ako su pri svesti shvatili bi da je u njihovom interesu izaci i boriti se za sebe i za korak vise, odnosno dinar vise, jer da nemaju ili ne mogu davati onda bi smo svi shvatali. Svi znamo da su puni para, odakle i kako ne bitno iako je i to mnogo bitno, ali da ne sirimo!
Ali ovakvo vredjanje intelegencije i pisanje sa visine po poljoprivrednike za koje tvrdi da ne doprinesemo budzetu Srbije i da smo kolateralna steta koja kvari prosek penzija a da pri tom nas deru na svaki moguci nacin, e to je vec veliko podcenjivanje i ponavljam vredjanje intelegencije i zato treba biti ujedinjeni i gaziti ih sa desetine hiljada traktora na ulicama!
Ljudi su postali zavidni do te mere bas kao u onoj uzrecici “da komsiji crkne krava” pa makar on nemao ni za gace ali bar ce uzivati u zadovoljstvu sto je komsiju zadesio maler!
Dakle “mi smo govna i on zna da smo govna pa ce jednoga dana da pusti vodu i govna ce da odu”
 
To je već druga priča i politička borba.(koju zdušno podržavam)
Ovde pričamo o pokušaju borbe u okviru sis.koji trenutno funkcioniše.
A sama promena političkih partija ne znači automatski i poboljšanje naših uslova, to već znamo iz iskustva.
Misliš da sa sledećim koji dođu neće biti potrebe za borbom?
 
Da li je neko dobio ili cuo da je neko isplacen sa 100ha u gazdinstvu?? Izgleda da isplacuju samo manja gazdinstva. Ili se varam??
 
Daj da damo šansu sledećima,pa ako ne vajlaju da se borimo i protiv njih.Ovi su dokazali za ovih 12 godina šta misle o nama poljoprivrednicima.Tvrdim da bolje stanje u poljoprivredi,pa i u celoj državi,neće biti dok je sekta na vlasti.Nisam ljut na nekog ko živi u gradu i radi u nekoj državnoj ustanovi i prima donekle pristojnu platu,pa glasa za vladajuću sektu.Kad neko živi na selu i živi od te poljoprivrede i svesno propada,a glasa vučića pedera i vladajuću sektu,ja ne znam šta bi mu radio.Šta mislite da su na izbore izašli svi ljudi što se bave poljoprivredom zajedno sa svojim porodicama i glasali protiv sekte?
 
Nazad
Vrh