Subvencije u poljoprivredi za 2017 godinu

Ovo za zejtin je najajace.Mi smo toliko bogati da mozemo da uvozivo iz UAE.Sta se ja cudim isto kao za gorivo krene od Kneza Batajnica proseta se do Kosova i iz Kosova se uvozi ista cisterna....Ako je za utehu sinoc rece vucko da ce se kandidovati za predsednika.Na takvoj funkciji ovlascenja ce mu biti simbolicna.
 
Izvinite da li je neko upoznat za subvencije za podizanje zasada voća o kojim površinama se radi.Kao i kako se ostvaruju tj da li mora sertifikovan sadni materijal.Isto me zanima i organska proizvodnja voća pošto je tu 70 posto subvencija.Ako neko zna pojedinosti neka napise ili postavi link.Hvala

Sony xperia
 
Izvinite da li je neko upoznat za subvencije za podizanje zasada voća o kojim površinama se radi.Kao i kako se ostvaruju tj da li mora sertifikovan sadni materijal.Isto me zanima i organska proizvodnja voća pošto je tu 70 posto subvencija.Ako neko zna pojedinosti neka napise ili postavi link.Hvala

Sony xperia
Cekaju se uredbe...
 
Da li subvencije od 2000 din po ha pripadaju i vocarima za povrsine pod vocem. Tek sam prosle jeseni registrovao gazdinstvo pa ne znam. Za djubrivo pretpostavljam da pripada.
 
Da li subvencije od 2000 din po ha pripadaju i vocarima za povrsine pod vocem. Tek sam prosle jeseni registrovao gazdinstvo pa ne znam. Za djubrivo pretpostavljam da pripada.
Pripadaju,ja dobijam od samog pocetka(2009) za moj zasad.Cini mi se samo da jedne godine nisu dali za gorivo ili djubrivo onima koji imaju visegodisnje zasade.
 
A za gorivo i dalje nista...A cena raste.Katastrofa...::jako_besan::
Bas me zanima, kako li ovi nadležni objasnjavaju to sto se gorivo ne regresira ... :sta:
 
Poslednja izmena:
Rekao je u nedelju u brazdama onaj srbijanac iz ministarstva da si drzava nema prostora u budzet da finansira gorivo ali se ipak razmatra... Odma sam puko kakav crni prostor niko ni ne trazi da nam ista daju samo akcize da nam ne uzimaju onda cu se odrec i ovih '' subvencija''
 
Rekao je u nedelju u brazdama onaj srbijanac iz ministarstva da si drzava nema prostora u budzet da finansira gorivo ali se ipak razmatra... Odma sam puko kakav crni prostor niko ni ne trazi da nam ista daju samo akcize da nam ne uzimaju onda cu se odrec i ovih '' subvencija''

Nema prostora a za ovo pozorište od izbora ima.I kakve mi koristi imamo od toga...
 
Početak emisije,

[video]http://media.rtv.rs/sr_lat/brazde/26203[/video]
 
Bitno je da je regresiranje dizela u fazi razmatranja.Kod nas te faze dugo traju.Neka premeste samo novac koji se izdvaja za obezbeđenje gej parada i neka pomere izbore koji nam baš sada nisu potrebni i eto rešenjija
 
Covek je iz Vojvodine tacnije iz Gospodjinaca i clan je ovog foruma. Slabo je aktivan, a od kad je postao savetnik Ministra jos se redje oglasava na forumu, ali ga zato redovno prati sudeci po njegovim posetama. Posto se mera ministarstva ovde dosta kritikuju mogao bo da nadje malo vbremena pa da nam se ovde obrati i objasni kakve su to mere ministarstva koje kreditiraju na primer telehendere i koji je to nivo gazdinstva kad su stigli do toga da telehenderom nose dzambo vrece vestaka ili da telehenderom guraju gomile kukuruza kako je on objasnio. Zatim DZPS navigacija. Pa to nema veze s pamecu. To je cist luksuz za 95% poljoprivrednika. Da to treba malom i srednjem poljoprivredniku ili treba onima koji rade na stotine ha i imaju brda robe? Novina je i da zahtev za povracaj mogu da podnesu i pojedinci koji nisu ragistrovani poljoprivrednici koji se registruju tek ako im zahtevi za povracaj budu odobreni. Sve su ovo mere koje su namenski pravljene za mali broj ljudi, a kad se trazi subvencionisani gorivo i gorivo oslobodjeno akciza i sto bi bilo dostupno svakom seljaku e to ne moze i CRKNITE seljaci, sta nam mozete.
 
Nazad
Vrh