Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

@ vladj

To je plaćeni tekst, čim nije potpisan imenom i prezimenom, jer to da neki čovek zna da je uveženo otpadno meso u Srbiju prijavio bi policiji. Ovako je to samo jedn od spinova političkih jajara a sve u sklopu priprema za izbore.
 
novii Sve je moguce, i vise me nista ne moze zacuditi. Mada veliki deo ovoga sto je napisano je sigurno istina. Ne mozes otici u policiju i prijaviti neispravno meso a oni istoga trenutka da zaustave uvoz nekoliko 1000 t mesa. EU nam to i diriguje ulaskom u STO. Vlada uzima procenat, veliki uvoznici takodje, dok domaci proizvodjaci polako nestaju.
 
Poslednja izmena:
Ja nesto bas i ne verujem da ce sledece godine da ogranice na 5 ha, maksimum za subvencije, to bi bilo neozbiljno sa njihove strane, a mi bi se opet usitnil sa sadasnjih 200000 na 400000 gazdinstava, vise papirologije i zajebancije, a pare bi isto morali da isplate.
Hvali se Vlada RS da je budzet uravnotezen, da hoce da pojacavaju plate i sl. valjda ce se naci i po nesto za nas.:cool:
 
Ja nesto bas i ne verujem da ce sledece godine da ogranice na 5 ha, maksimum za subvencije, to bi bilo neozbiljno sa njihove strane, a mi bi se opet usitnil sa sadasnjih 200000 na 400000 gazdinstava, vise papirologije i zajebancije, a pare bi isto morali da isplate.
Hvali se Vlada RS da je budzet uravnotezen, da hoce da pojacavaju plate i sl. valjda ce se naci i po nesto za nas.:cool:
Prijatelju moj, pa nas "pastir" se zaduzio 9 milijardi dolara od kad je na vlasti a zaduzenost na je blizu 80 % BDP-a....koga bre on laze !?!?! pa nisu bas svi ovce u ovom narodu !!!!
U vladu je postavio ( neznam mu ni tacnu funkciju ) Marijana Risticevica !?!?!
Pa zar ova drzava pored NS fakulteta i instituta, Zemunskog instituta i fakulteta nema pametnijeg, skolovanijeg i bar da je i pojava, nego smo spali na onog cirkusanta ??????
Oni ce sve uraditi kako bi isisali svaku paru od seljaka............ma i Turci su bili posteniji po pitanju uzimanja
a i u cemu je razlika Turci su nas nabijali na ko..c a ova bagra na ku..c
S R A M O T A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ljudi jel dobio neko skoro nesto,dal je bila neka uplata za gorivo ili za djubrivo...
biljna znam da stoji tu pomaka nema
 
Kod nas ni makac sa isplatama, a svi predaju i povrat za osiguranje. Bila bas lepa gužva u trezoru pre neki dan. Da li su i za ovo obezbedili novac kao i za subvencije to ćemo da vidimo.
Inače Rabadzija je potpuno u pravu i svidja mi se to sto moderatori nisu obrisali post već su cak i lajkovali i sto su konačno shvatili da takvi postovi (bar većina) nemaju veze sa politikom već sa zdravim razumom.
 
I kod nas u Pozarevcu ni din. uplate subvencija,ko je predao ranije u godini dobio je,druga tura mislim da je uopste nece ni dobiti....
 
Dok ne napunimo budžet.nema para.
Ja sam danas dao skromni doprinos-za uginuće krave sam platio 24000 (640kg)
Toliko o velikoj brizi Vlade za unapređenje stočarsrstva.
 
Neko spomenu Marijana Risticevica. Pa zar o njemu nije pisao "Blic" pre jedno godinu dve dana. U vise brojeva
su objavljene mahinacije Marijana Risticevica i nikom nista. Da li to znaci da ako je neko u vlasti moze da radi
sta hoce. Konkretno mislim da je bilo nekih mahinacija oko skladistenja zita, neplacenog poreza ..
 
Nazad
Vrh