Subvencije poljoprivredi za 2014

Ispada da su najlosiji ljudi koji rade do 20 hektara zemlje. Kada pogledam kako piskaraju ovi sa 50-60 ha, kakvi su tek oni sa 1 000 - 2 000 ha. Oni gaze preko zivih ljudi. Ko radi vise, ulaze vise. Verovatno I prihoduje vise.
 
Maticu ucinjeno... :osmeh: Vise nije clan.



untitledaaaaaaaaaa.png
 
Mora da svemoguci vuce korene od cokoladnih. Njima je u genima proricanje sudbine. :haha:
 
Pomenuste da mi koji smo protiv subvencija treba da izadjemo na proteste.Ja sam protiv i sutra izlazim ispred kuce i iz protesta ne cistim sneg,od mene toliko.
 
Malo cemo da cutimo jer smo dobili lovu, a i praznici idu pa nije sad na dnevnom redu. Seticemo se negde tamo u martu, aprilu, kao i obicno.
 
Od onoga sto mi je bilo potrebno jos proletos danas je samo pola leglo. Al ce se duvati time sto su uplatili tek sad.
Ne da ne znaju za sram nego ovim potezom dobice jos naivnih pristalica.
 
Bolje cutite i nemojte komentarisati.
Kad je onaj moj zemljak(kako ga vi ono zovete Sapcanin)valjda to je sramota biti rodom iz Sapca,skinuo subvencije na ovaj nivo 2015 tad je ovaj forum goreo,gorila:osmeh: je cela Srbija,a sad kad ovi sa sve vojvodom rezu istom merom malo se pise,eto poneka kritika,malo besa i osude.
Sta da vam kazem,lako se kupujete za male pare,napisa to jedan kolega par postova iznad.

Komsija dobio pare danas za gorivo a predao mesec dana posle mene,a ja nista.Izgleda da ce mnogi biti preskoceni,uplacuje se ponesto,ponekom cisto da se zamazu oci.
 
ddragan ,ne lupetam ja nista sa mojom konstatacijom oko uvećanja deviz.. ,racuna od 50000e kada bih obradjivao 100ha.Ja sam poljoprivrednik a ne ratar(uzorem posijem ,pozanjem i cekam naredno oranje) .Gledaj cuda nema više kukana ,legose novci.Do danas neke stvari mi nisu bile jasne,sa danasnjim danom uvideh da vam je guzica zinula za novcima koji ni po cemu nisu vasi,ako su vaši kad ih zaradiste.Taj novac je od poreskih obveznika svih gradjanja Srbije i red je da im se zahvalimo sto ja ovom prilikom i činim.
 
Nazad
Vrh