Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Za 100din imam ispod ruke naftu,a oni nek se je** sa svojim uredbama!!
Nek daju svom tati da on baca djubrivo,zatvara brazdu i radi predsetvenu pripremu posle 1 aprila.
Nemoj licno da shvatis,ali prosto moram prokomentarisati!Zbog ovakvi mi placemo za naftom koja nocu nestaje iz rezervara,hocu da kazem dok god neko ima da kupuje naftu ispod ruke necemo se otarasiti lopova...
 
Ovo mi liči kao u seriji mućke kada Del Boy i Rodni flaširaju i prodaju pekamsku vodi kao vodu sa izvora :) izgleda da ce biti mnogo Del Bojeva sa naftom ove godine. Takodje ova odluka ide u prilog svim onima koji imaju preko 100ha jer realno za neke proizvodnje ne potroši se 120l po ha...pa tako da je sve jasno kome će se pomoći
 
Tek danas izasao oglas za odabir najboljeg ponuđača, i rok je 25 mart za ponude, stim da se traži u oglasu da ponudjač ima min 200 pumpi sto znači eto nas opet u kolone na NISu od prvog Aprila,:zli:

http://www.mpt.gov.rs/
 
Cisto sumnjam da ce biti nekih vecih kolona nafta je skupa domacinski kupovace ljudi pomalo koliko im treba
Menatlite ljudi je čudo videćes.....prosle godine niko nije nista radio na poljima dok nisu ljudi dobili bonove, a onda je doslo do :spavam: u redovima ispred pumpi jer su svu dolazili ljudi iz okolnih mesta da bi kupovali gorivo na pumpama NISa...
 
Država postoji i tu je zbog nas ,a ne mi zbog nje.Da nas nema ni nje bilo ne bi ,a da nje nema bila bi neka druga.
 
Nazad
Vrh