Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Nemamo srece da su neki izbori pred vratima,pa bi nam onda pustili koju paru,obecali jos planinu subvencija,nagrnuli u stale na slikanje (jer tamo su im bliski srodnici,jel' te) i koje kakve jos marifetluke priredili.Ovako,sto dalje izbori,to dalje i isplate premija,subvencija,refakcija...
 
mozda si ti ja i jos neki ali dosta su se zaduzili ja sam licno par likovima dao malo para da poseju njive a da mi odrade tokom godine kada mi treba pomoc niste ni svesni koliko je ovo teska setva bila u mom kraju ljudi su prodavali svinje 60.70kg da bi mogli da kupe seme i djubre
 
ma znam da si se salio nego kazem lepo je trebao da kaze nema para i gotovo ovako je obecao ljudi se zaduzili i sada jadac narodu mislim sramota je tako ponasati se
 
Sve sto treba da rade ove nase slepe vodje je da ne lazu narod,ili barem sto je moguce manje.Ovako:vredja ti inteligenciju,kada kaze da se vec isplacuju subvencije a ti znas da toga nece biti mozda do kraja godine,konstantno te drzi u neizvesnosti bice danas bice sutra,plasira price kako se agraru pridaje sve vise paznje kako bi postao pogonski motor napretka zemlje ka nekom boljem standardu,a ti iz godine u godinu sve teze i teze zatvaras svoj finansijski prsten.Samo da nas ne lazu vise,tesko je u celoj zemlji,vi seljaci ste prepusteni sami sebi sa po kojom crkavicom iz budzeta koja je redovna koliko i babina menstruacija i to je to.Cuti goljo,snalazi se,a o standardima poljoprivrednog sveta sanjaj...kao Sojic belu ladju...
 
Pitam se dali je ovo moguce sto se kod nas desava [video]www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MQ2oX-mOQuw#![/video]
 
Sta sve moze kod nas da se desi, ni u najlosijim vicevima i pricama se ne desava. Dobro je da nisu izbrisali bazu podataka registrovanih gazinstva. Sve rade kako bi odlozili isplatu subvencija jer para nemaju dok im SEIK neuplati. Ni jedna tv nije javila da je u juznoj backoj izvrsen genocid od strane prirode nad poljuprivrednicima, ali je bitno da se pomno prate desavanja na pinkovoj farmi. Valjda su im te seljacine od nas paora zanimiljivije, a nas ko j..e.
 
Nazad
Vrh