Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Што је најгоре ову је изјаву дао још пре једно три недеље::jako_besan::
 
To se moze i ocekivati od coveka tog kova.
Kad je njega DS iskljucio zbog pronevera i kradje onda treba da nam je jasno koji je to lopov i prevarant.
A ovi iz SNS ga oberucke prihvatili kao iskusan kadar da ih poduci kako se to krade "po zakonu".
 
Ja dobio ovakav info - placanje po hektaru krece od ponedeljka. Za naftu jos nista, i ne zna se kada. Inace placanje vrsi Ministarstvo finansija, zato su obrasci na njih i glasili, a ne na Min. poljoprivrede kao do sada, iskljuceno je iz lanca... Trezor ce pustati pare poljoprivrednicima...

Inace, hteli su naprednjake. Eto im, neka se nagledaju...Goreg ministra nikad nismo imali...

PS: refakcija je ukinuta od februara meseca ove godine... I zahtevi se vise ne primaju....
 
Od ove godine mozda i ukinu sve subvencije...vala,moze im se.Kada Dinkic daje strancima podsticaje od 5.000 do 10.000 eura po zaposljeniku,koga ovaj po nepisanom pravilu otpusti jos u toku iste godine,to je ulaganje u privredu,a kada treba stimulisati poljoprivredu kojom su svima puna usta,e onda je povuci potegni... ne lipsi magare do zelene trave...
 
Pa da je neko dobio valjda bi i ja bio među njima.Predao sam 7.5. kao treći na spisku u mojoj opštini.
 
Čuo sam priču danas da zahtevi uopšte nisu ubačeni u računare i da isplata neće biti skoro.
 
Ja dobio ovakav info - placanje po hektaru krece od ponedeljka. Za naftu jos nista, i ne zna se kada. Inace placanje vrsi Ministarstvo finansija, zato su obrasci na njih i glasili, a ne na Min. poljoprivrede kao do sada, iskljuceno je iz lanca... Trezor ce pustati pare poljoprivrednicima...

Inace, hteli su naprednjake. Eto im, neka se nagledaju...Goreg ministra nikad nismo imali...

PS: refakcija je ukinuta od februara meseca ove godine... I zahtevi se vise ne primaju....
Samo ti nisu rekli od kog ponedeljka krece isplata po hektaru:haha::haha::haha:
 
Kruzi neka prica da su izgubili podatke od stocara kojima nisu isplatili od prosle godine pare i dok se to neresi da nema para za ostale???
Jbt koja je logika da se sva nafta mora uzeti do 31.5. odakle narodu pare da se pruzi toliko i da nepotrebno lageruje dobrih 50% pa cak i do oranja???

Jel moze neko da mi kaze od kad su subvencije iste visine a kolika je inflacija za to isto vreme tj. Koliko je poskupeo repromaterijal?
Pošto će se traktori po svoj prilici paliti treba odmah traziti i povišenje skladno cenama repromaterijala!!!!
 
Jutros slusam na vestima da su dali farbrici koze u Rumi(nekoj stranoj firmi),10.000 eura za subvencionisano radno mesto a nama nemogu 6000 DINARA!Sramota, a da ministar laze,laze na kvadrat.Bas me interesuje sta ce reci(slagati) na otvaranju poljoprivrednog sajma u Novom Sadu.
 
Nazad
Vrh