Subvencija za mehanizaciju

Stvarno bez veze ovi sa predracunima su kocnicari srpske poljoprivrede.Sta su i pomislili da ce nesto da ucare da dobiju mufte pa nece da moze.
 
Da ste pametni, pa da napravite udruženje kakvo valja pa da lepo opomenete pismeno prvi put posle 60 dana od podnosenja zahteva a onda Upravni sud pa onda terajte dalje, sve dok možete..
 
Daj nemoj prijatelju ni predloziti tako nesto opet ce neki paorski vodja avanzovati da polozajem ili bas nekom lepom igrackom.
 
Nista mi nije jasno sta se desava.Skacu sa datuma na datum kao brav na krmace.Malo keca jednu pa malo drugu a ni jedna zadovoljna...:haha:
 
Bio sam danas na potpisivanju bespovratnih sredstava pokrajine Vojvodine u master centru,mozda je neko bio od forumasa... Konkurs za navodnjavanje...
 
Zvala zena upravu, kaze konkurs za mlade bice objavljena rang lista...kada....ne zna se..... Na pitanje zakonkurs za prikljucnu meh. Zena iz uprave nonsalantno rece ne sekirajte se dobicete resenje.

Nada poslednja umire.
 
Sta se desava,dobi li neko ,,aber'' iz ministarstva?Cuo sam da su moj zahtev odneli kod forenzicara na dnk analizu da utvrde da li su moji otisci na papiru:haha:.Evo prodje i 220 dana od slanja a odgovora nema.Sta rekoste da je gosn.ministar pre neki dan rekao da ce sve biti reseno za 15 dana?Verovatno je to izjavio za politikin zabavnik.
 
Nazad
Vrh