Subvencija za mehanizaciju

Bas toliko dugo, pa to je nemoguće. Da nemaš možda neki sitan dug?
Nemoguće da ti dva kvartala nisu vratili pdv.
 
Juce bio da proverim u poreskoj,kazu sve je placeno. Ostaje ti da cekas,a do kraja godine moraju da plate. Eto to mi rekli u poreskoj.
 
Čekaj malo, ako si ti tražio povrat u predzadnjem kvartalu i nisu ti vratili do dana današnjeg to je sigurno neka greška.
 
@zlato
Kazes predracun poslat 24. maja? Ja sam poslao predracun 26. aprila pa jos nikakav odgovor tj resenje nisam dobio.
I druga stvar, ti si prvo kupio prskalicu i poslao racun itd 27. septembra a tek pre 21 dan ti je stiglo resenje da ti je odobren povracaj? Ili kako?
 
Ne! Predračun je poslat u maju pa je stigao odgovor polovinom augusta da im dostavim račun da mi je odobren zahtev,pa sam poslao račun,garanciju i otpremnicu 27 septembra pa je posle ponovo stiglo rešenje da je sve dostavljeno i da je odobreno! Inače kupljena je u Agrotrade Bački Jarak.
 
A u ministarstvu su rekli da ce obradjivati zahteve po datumu podnosenja tj hronoloski. Ima jos dosta ljudi koji su poslali predracune krajem aprila ili pocetkom maja i nisu dobili nikakve odgovore.
 
Ne! Predračun je poslat u maju pa je stigao odgovor polovinom augusta da im dostavim račun da mi je odobren zahtev,pa sam poslao račun,garanciju i otpremnicu 27 septembra pa je posle ponovo stiglo rešenje da je sve dostavljeno i da je odobreno! Inače kupljena je u Agrotrade Bački Jarak.
Zlato proveri da nisi ti podneo predračun (zahtev) 24.aprila a ne 24.maja ? :osmeh:
 
@zlato
Kazes predracun poslat 24. maja? Ja sam poslao predracun 26. aprila pa jos nikakav odgovor tj resenje nisam dobio.
I druga stvar, ti si prvo kupio prskalicu i poslao racun itd 27. septembra a tek pre 21 dan ti je stiglo resenje da ti je odobren povracaj? Ili kako?
Izgleda druze da ja i ti nemamo vezu ili nismo u pravoj stranci.Kako ako se ide po redu ja i ti koji smo predali u aprilu jos ni resenje nismo dobili?Kazu idu redom.Cemu laganje?Ovo je cist primer lazi i tema za nekog novinara koji se bavi agro temama.Zasto ministar ne kaze sta je razlog tome?
 
Naravno da je islo po stranackoj liniji.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Evo neka me pozove neki novinar ,imam dokaz kada sam poslao,evo 200 dana.Poslao 21 aprila,usao u obradu pre 100 dana i jos nisam ,,obradjen''.U cemu je problem.Ako nesto ne valja od papira neka kazu a nema sta da ne valja,placen pio,nema dugovanja,poslan racun,garantni list,gazdinstvo...

- - - - - - - - - -

Nisam član nijedne stranke!
Nisi ti druze nista kriv,drago nam je sto si dobio ali pitanje je za njih zasto preskacu resenja.
 
Ovo baš nije korektno,od strane ministarstva,kada će doći na red oni koji su odmah konkurisali sa računima ,po ovome ispada,da onaj ko je podneo predračun,ne samo da je dobio (odgovor) garanciju da će mu biti isplaćene pare,što je velika stvar u odnosu na one koji su podnosili sa računom, nego su i pare već dobili.
 
Nazad
Vrh