Subvencija za 2010 godinu

oldtimer,prvo da vam čestitam na organizovanju protesta ::svaka cast::

Da li se zna koliko ima ukupno obradive površine onda bi znali činjenice.Umoran sam već od ovih subvencija iako ih nemam.Država je postigla ono što je htela
 
Ovo ostalo su poljoprivrednici koji nisu mogli da isfinansiraju i "hobisti".Znači da je oko 15% steklo pravo na subvencije a i od toga će oni naći začkoljice da bi smanjiki broj-te nepotpuna dokumentacija,te rok premašen itd.Na protestima između ostalog treba pojrenuti i to pitanje,izbaciti tajkune koji su svi dobili subvencije i dati onima koji rade zemlju a PIO izbaciti kao osnovu
 
evo danas je tačno 15 dana kako neisplaćuju subvencije-zadnji put isplaćivano 15.6 i to nije završeno sa 10.6 datumom,a izjave su kako nikad do sada subvencije nisu brže isplaćivane i više od pola je isplaćeno.a ono stalo na 10.6.isplaćeno ni 6 dana ukupno.strašno :zli: :zli: :zli:
 
eto ima gde nije isplaćen ni treći dan od početka isplata-eto vam šta su mediji i glasnogovornici.ceo dan sam danas zvao ministarstvo i nikog nemož dobiti :udri: :udri: :udri: :zli: :zli: :zli:
Post je spojen: [time]1277896853[/time]
_________________________________________________
kanda ćemo morati ići direktno kod njih u BG :haha: :haha: :haha:.čisto da ih malko posetimo,da vidimo šta rade :haha: :haha: :haha: :udri: :udri: :udri: :udri: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli:
Post je spojen: [time]1277929548[/time]
_________________________________________________
isplaćeno više od polovine subvencija.a ni treći dan nije isplaćen :sta: :sta: :nono: :nono: ::lose:: ::lose:: ::lose::.jao kako bi im se ljudi krvi napili ko što oni nama gule kožu sa leđa :zli: :zli: :zli: :zli:
 
Ovo je ludnica...ovde jedan predao 12 og maja,i dobio covek za 10 ha,sve subvencije,a drugi predao opet 12 og,pa ni dinara..... :sta: :sta: kako to,ja neznam........ :udri: :udri: :udri:
 
Zrenjanin isplacen 17ti.
Daleko je prvi jun kada sam ja predao. Drzacu pivo jos u frizideru da bude hladno za proslavu kada pare legnu. ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh