Subvencija za 2010 godinu

Isplata ide po jednom datumu za teritoriju cele drzave, a po vremenu prijema zahteva za taj datum i normalno koliko ima para
 
Chatarak je napisao(la):
Isplata ide po jednom datumu za teritoriju cele drzave, a po vremenu prijema zahteva za taj datum i normalno koliko ima para

To samo mislis!
Ja sam predao 10, a jos ni dinar.Vec 3 nedelje placaju 7 maj, nikako da predju na 10.Danas sam zvao trezor, ni telefon nisu digli. ::lose::
 
Pozdrav svima. Moze neko da mi kaze dal se jos mogu predati zahtevi za subvenciju, dal sada daju potvrdu iz PIO-a, posto sam odbijen, imao sam nesto dug iz prosle godine. Sve najbolje.

P.S. U pitanju je Pancevo.
 
Zahtev mozes predati tek od 1 septembra tj. u drugom roku posto je prvi rok za predaju zavrsen. Ako si vec predao racune ne treba da predajes ponovo vec samo novi zahtev za subvenciju.
 
Danas bio u banci da podignem novac za jecam kad ono uplacena i subvencija u petak :D ::svaka cast::. Inace predao sam zahtev 19.05.
 
Jovan1 je napisao(la):
Pozdrav svima. Moze neko da mi kaze dal se jos mogu predati zahtevi za subvenciju, dal sada daju potvrdu iz PIO-a, posto sam odbijen, imao sam nesto dug iz prosle godine. Sve najbolje.

P.S. U pitanju je Pancevo.

Kako mislis da dobijes u septembru ako si vec odbijen, jedino ako si PIO platio do 15.05., tj u onom produzenom roku dobices subvenciju za ovu godinu.
Post je spojen: [time]1278962363[/time]
_________________________________________________
Jos da dodam, moj savet ti je a ako ne mozes da iskoristis subvenciju za 2010. barem izvuces refakciju za gorivo, to ti je preko onih 14000,00 din jos nekih 1700,00 din po hektaru. Posto za refakciju nije bitan PIO, a ni status gazdinstva. :cao:
 
Promenili su uredbu,.....
Duki je napisao(la):
Jovan1 je napisao(la):
Pozdrav svima. Moze neko da mi kaze dal se jos mogu predati zahtevi za subvenciju, dal sada daju potvrdu iz PIO-a, posto sam odbijen, imao sam nesto dug iz prosle godine. Sve najbolje.

P.S. U pitanju je Pancevo.

Kako mislis da dobijes u septembru ako si vec odbijen, jedino ako si PIO platio do 15.05., tj u onom produzenom roku dobices subvenciju za ovu godinu.
Post je spojen: [time]1278929963[/time]
_________________________________________________
Jos da dodam, moj savet ti je a ako ne mozes da iskoristis subvenciju za 2010. barem izvuces refakciju za gorivo, to ti je preko onih 14000,00 din jos nekih 1700,00 din po hektaru. Posto za refakciju nije bitan PIO, a ni status gazdinstva. :cao:
[/quote
 
Zoran Kostović je napisao(la):
@Lord Ogy
I ja sam predao prvog juna. Ko prvi sazna radosnu vest neka javi da nam se ne bi pokvarilo pivo. :ppozdrav:
31. maj isplacen u ZR. Sutra se nadam da ce i 1.6.. Da vadim pivo iz frizidera veceras ili da malo jos cekam do sutra oko podne kada nas uprzi 35 u zetvi :)
 
Nazad
Vrh