Subvencija za 2010 godinu

Ova tema je zaboravljena jer ocigledno swi forumasi su dobili ::novac:: ali da skrenem paznju na one koje su svoje obaveze izmirili posle 30.aprila i usli u drugi krug isplata koji bi trebao da ide od 1.septembra. Ja sam jedan od tih i od para jos uvek nista! :udri: Dali neko zna vise o ovome? pozdrav
 
Ja sam dobio novac za refakciju, zapravo onaj deo za koji nisam imao racune jos proletos, pa sam to dopunio. Refakcija ce ti biti uplacena brzo mozda 7 - 10 dana, a za subvenciju ne znam, ali nadam se ubrzo.
 
DusanA je napisao(la):
Ja sam dobio novac za refakciju, zapravo onaj deo za koji nisam imao racune jos proletos, pa sam to dopunio. Refakcija ce ti biti uplacena brzo mozda 7 - 10 dana, a za subvenciju ne znam, ali nadam se ubrzo.
refakciju sam dobio maja meseca a za subvenciju su mi rekli nema vas puno brzo ce to...
 
To niko ne zna ...će da naprave kako im odgovara.
Post je spojen: [time]1284145266[/time]
_________________________________________________
Ko zna da li će biti subvencije.
 
Koliko ja znam racuni vaze od 1.10 ,a sto se tice subvencija bice ih i to u nestom vecem iznosu, verovatno oko 16-18000 rsd. E sad ima tu i jedna zackoljica, a to je januar-februar 2011. Nasi imaju para za drzavu do tog perioda,a posle toga NE. To je izjava Dijane Dragutinovic. Verovatno ce biti para i posle toga jer ce prodati telekom ili EPS.
 
Koliko se tacno dobije nazad od racuna za: seme, naftu, vestak, otrove...?
Dali to nekako utice na ovih sad 14000,- odredjenih po Ha ?
 
seme 4000 racuna=4000 povrat
nafta 4000 racuna=4000 povrat
vestak 9000 racuna=6000 povrat
na hemiju nemas povrat
 
Nazad
Vrh