Subvencija za 2010 godinu

U zavisnosti na koji nacin radis zemlju,takve obrasce popunjavas!
 
Изашао је правилник о вођењу регистра у службеном листу 111/2009.
Опет су мењали доста ствари само да збуне паоре.
 
nije bitno dali u hrani ili novcu, ma to je samo formalno cisto da nesto upises jedino ako ti je gazda od zemlje zavrnut onda pisi tacno da ako dodje do suda da ti nemoze nista dok traje ugovor
 
Ja uvek upišem : " cena zakupa će se regulisati anexom ovog ugovora " a nikad nisam priložio nikakav anex ugovor i nisu mi ni tražili . ( tako sam radio zadnjih 3 godine )
 
dalineko zna da mi kaze za racune za naftu dali priznaju samo racune koji su dobijeni na benzinskim pumpama, jer kod mene u selu moja zadruga isto prodaje naftu po ceni od 3 din. jeftinije od pumpe,izdaje racun fiskalni a cuo sam da mi to nece priznati,jer navodno on nije ovlascen da prodaje naftu, pa me zanima gde da kupim naftu sad pre poskupljenja
 
Bitno je samo da je FISKALNI ISECAK overen od trgovine koja ga je izdala i potpisan od strane zaposlenog.
 
Primaju i iz zadruge ja sam prošle godine predao , e sad za to što ti je 3 din jeftinija nisam siguran .
 
Kakve to ima veze pošto je nafta kupljena... Ako prodavac nafte odluči da se odrekne dela marže(npr. u cilju privlačenja mušterija i sl.) ta nafta je isto tako kupljena kao i druga i na nju je akciza plaćena u punom iznosu i ti imaš pravo na povraćaj iste!
 
Ako nisu registrovani za trgovinu naftnim derivatima ne vazi njihov racun ali bi oni trebali da ti daju vazeci racun bar ja tako radim sa jednom zadrugom
 
Mora se cekati da izadje uredba ko zna kakvu podlost ce sada smisliti :udri:
 
ja danas čuo da računi regresiranog azotna đubriva, što može kupiti preko berze, neče važiti kod subvencije za hektar,

e da li je istina neznam , šta mislite?
 
E u tom grmu lezi zec! Racuni regresiranog djubriva ne vaze jer gospoda kazu da je to vec regresirano prilikom kupovine i nema vise! :udri: :udri: :udri:
 
Nazad
Vrh