Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni uplaćeno za osiguranje,sad sam isplaćen 100%, predao zadnji dan oktobra.
 
[h=2]ISPLATA SUBVENCIJA DO KRAJA GODINE POD ZNAKOM PITANJA[/h]
Beograd, 7. novembar 2012.
isplata%20subv.7.12..JPG
Nalozi za isplatu preostalih obaveza u 2012. godini prema poljoprivrednicima nalaze se u trezoru i njihov zbir je veći od četiri milijarde dinara, saznaje „AgroServis”. Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede obradilo je hiljade predmeta i od ovog dela državne administracije ne zavisi dinamika pomenute isplate. Zbog činjenice da se državni trezor zatvara oko 20. decembra poljoprivrednici sumnjaju da će iznosi po hektaru, premije za mleko, dizel gorivo, umatičena grla i još pet-šest drugih, biti isplaćeni do ovog roka. „AgroServis” danas u Ministarstvu poljoprivrede nije mogao da nađe sagovornika na ovu temu, dok su u Ministarstvu za finansije rekli da će o ovoj temi razgovarati ministri Goran Knežević i Mlađan Dinkić. U finansijski „sušnim mesecima”, kada je u Trezoru bio mali priliv novca, prednost u isplatama, u odnosu na poljoprivrednike, uvek su imali penzioneri i javni sektor.





Izvor : http://www.agroservis.rs/isplata-subvencija-do-kraja-godine-pod-znakom-pitanja
 
Koliko sam se ja raspitao mislim da za traktore nema nista. Za domace traktore subvencija je uracunata u cenu traktora.
 
Jedno pitanje,ja sam dobio 62000din za naftu i 131000din subvencije za 20.20 hektara ali ono u aprilu akontaciju ili kako su je vec nazvali, nisam nista dizao dali cu jos dobiti nesto ili to je to???
 
Pa trebao si onda da podneses zahtev kad je bio rok. Idi u upravu za trezor, ali nisam bas optimista.
 
Jedno pitanje,ja sam dobio 62000din za naftu i 131000din subvencije za 20.20 hektara ali ono u aprilu akontaciju ili kako su je vec nazvali, nisam nista dizao dali cu jos dobiti nesto ili to je to???
to ti je tacno sve za 20 h...6500 po hektaru i 40litara po hektaru x 70 i kusur dinara sve se slaze...ko je u aprilu podnosio zahtev taj je sada dobio manje..
ja sam juce isplacen i za naftu i za osiguranje,toliko za ovu godinu.
 
ja sam predao za subvencije oko 15.10 i jos nista :sta:

- - - - - - - - - -

jel neko predavao za subvencije posle 15.10. a da je vec dobio pare?okolina NS
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh