Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
i koliko su na kraju izasle subvencije za ovu godinu?koliko sam ja racunao6500 subvencije 40litara goriva u prolece po 65din=2600 i sad 40litara goriva po 70=2800 toje ukupno11900din da li sam u pravu?
 
Ja imam racune iz tog perioda,ali mogu s'njima samo onu stvar obrisati...
U trezoru kod nas su se pravili ludi kada god sam ih pitao u vezi tih racuna...
 
Mozda su se pravili ludi, ali probaj sad.

Ja sam pare za taj period dobio jos u avgustu. Iako su mi kada sam predao u trezoru rekli da mozda necu dobiti jesenju naftu, ipak sam je dobio. Dakle moze, ako je moglo u avgustu moze i sad. Citate li vi uopste, ili banete s vremena na vreme....?
 
Kada sam se ja raspitivao u trezoru u Pancevu su mi rekli da ako isti dan predam i racune za gorivo i papire za subvenciju da ce isti racuni biti korisceni za povracaj akcize (refakcija). Tako sam i uradio, jedino postoje posebni papiri koji se popune prilikom podnosenja zahteva.
 
Mirmag i ja sam taj zahtev podneo u Vrbasu i dobio sam pare i to jesenas.


Jutros sam se opasno naostrio ,spremio sve papire i pravac trezor.Lepo sam im objasnio,a salterusa me gleda belo kao da je videla duha...
Kaze:gospodine,idite u kacelariju br.2 prvi hodnik levo,druga vrata desno...
Tamo opet ista moja prica i gospodja onako poprilicno nevoljno uzela neku fasciklu i ubacila moj zahtev...jos mi kaze:pa sto to niste ranije uradili?
Jedva sam se suzdrzao da joj ne videklamujem odgovor...
Tri puta sam bio vracen sa saltera zbog tih racuna,evo cetvrti put je uspelo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh