Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad salju novac za subvencije, da li salju sve odjedan put ili u vise navrata? Receno mi je u banci da imam uplatu od zitarica i krmnog bilja a da jos nisu uplatili od industrijskog bilja.
i kod mene je slican slucaj,s tim sto je meni uplaceno za zitarice samo,kazu ostalo uskoro
 
Da li je i rok za predaju računa za gorivo pomeren sa 22.11., pošto je produžen rok za sipanje, i ako neko zna koji je tačno datum. Hvala.

На основу члана 13. Закона о пољопривреди и руралном развоју (,,Службени
гласник РС”, број 41/09), члана 7. Закона о буџету Републике Србије за 2012. годину
(,,Службени гласник РС”, бр. 101/11 и 93/12) и члана 42. став 1. Закона о Влади
(,,Службени гласник РС”, бр. 55/05, 71/05-исправка, 101/07, 65/08, 16/11, 68/12 - УС и
72/12),
Влада доноси
У Р Е Д Б У
О ИЗМЕНАМА УРЕДБЕ О УСЛОВИМА И НАЧИНУ КОРИШЋЕЊА
СРЕДСТАВА ЗА РЕГРЕСИРАЊЕ ДИЗЕЛ ГОРИВА ЗА ЈЕСЕЊЕ
РАДОВЕ У ПОЉОПРИВРЕДИ У 2012. ГОДИНИ
(Уредба је објављена у ,,Службеном гласнику РС”, број 109/12)
Члан 1.
У Уредби о условима и начину коришћења средстава за регресирање дизел горива
за јесење радове у пољопривреди у 2012. години (,,Службени гласник РС”, број 85/12), у
члану 2. став 3. речи: ,,до 15. новембра 2012. године” замењују се речима: ,,до 30.
новембра 2012. године”.
Члан 2.
У члану 5. став 1. речи: ,,најкасније до 22. новембра 2012. године” замењују се
речима: ,,најкасније до 7. децембра 2012. године”.
Члан 3.
Ова уредба ступа на снагу даном објављивања у ,,Службеном гласнику Републике
Србије”.
05 Број
У Београду, новембра 2012. године
ВЛАДА
ПРЕДСЕДНИК
Ивица Дачић
 
Mene su zvali pre oko 20 dana da odnesem potvrdu iz opstine da sam izmirio sva dugovanja po osnovu javnih prihoda,posto na prethodnoj potvrdi je pisalo da nemam nikakvih dugovanja,a to za genijalce nije isto_Ovako su uhvatili na vremenu,a i kostalo me dodatne takse 500 dinara.Rekli su mi resenje ce biti za 14 dana,ali i dalje nema nista.Izgleda da otezu dok ne stigne ruski kredit.
 
Ovo mi sada iz banke poslali:Banca Intesa će tokom ove nedelje početi sa primanjem zahteva za reprogram jer su se tek sada stvorili svi potrebni tehnički i pravni uslovi.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Ima li koga !? Jel cuo neko sta novo na ovu temu?
 
Za 2j krmnog bilja dobio 2.337 din.Nisam uzimao avans.Do sada dobio 64ooo.Koliko bi trebalo da je po ha za one koji nisu uzimali avans.Imam 10ha.
 
Predao za regres za naftu jos 10.11. i jos ni dinarce mi nisu uplatili,lopovi jedni,a taman sam mislio da od ti novci platim mojoj porodici u kafanicu docek :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh