Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
D2 23+15.4+refakcija ona je promeljiva u sept. je bila oko 36din. a od oktobra je oko 40din.
ED 23+1.5 +refakcija 36 ili 40din./L
 
Ukoliko bude subvencija po hektaru tih 6000din - 7000din treba da ih je sramota i da znaju da ce ih te lovacke price o duplo vecem budzetu u poljoprivredi,radi njenog poboljsanja i tako dalje skupo kostati.
Ako bude manje 0d 14000 din po ha ,mislim da cemo se sresti na protestima.
 
Ukoliko bude subvencija po hektaru tih 6000din - 7000din treba da ih je sramota i da znaju da ce ih te lovacke price o duplo vecem budzetu u poljoprivredi,radi njenog poboljsanja i tako dalje skupo kostati.
Ako bude manje 0d 14000 din po ha ,mislim da cemo se sresti na protestima.
Bicemo zadovoljni i ako dobijemo 6000 din/ha jer treba ipak pomoci strancima i privuci sto vise stranih investitora koji ce ulagati u srpsku poljoprivredu
 
Koliko ce biti dinara po ha, zavisice iskljucivo od toga dal ce subvencionisati velike. Tako da mozemo da se nadamo od 6-12 hiljada/ha.
 
Potpisujem, dok nije bilo subvencija ziveli smo ko carevi, koliko radis toliko imas ! Ovako su nas podelili da se medjusobno koljemo oko sice dok drugi zgcu ekstra profit. A i svaki dan izlaze na TV i pricaju kao da nam daju milijarde po hektaru . Pa nas nasvu muku i ovi iz gradova nerazumeju jer misle da zbog nas tesko zive. Dok ne ustanemo i ne blokiramo bg da nmoze ni musica da udje i izadje nismo nista uradili !

tako je, zato bi ja i ukinuo subvencije, podelili su nas na vise strana zbog njihovih pisljivih par hiljda, na TV se frljaju sa ciframa i gradjani koji nemaju dodira sa poljoprivredom misle da se mi bogatimo...
 
Dali neko izračuna koliko su iznosile subvncije za ovu godinu , ja nešto računao pa dobijem negde nešto više od 11000 sve sa refakcijom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh