Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
previse je 35 za prvu klasu , ne treba da gledaju evropski minimum, nego nas prosecni prinos. Sto onda nisu i subvencije na evropskom minimumu?
Mi tezimo ka evropi i moramo da postujemo evropski minimum. Sto se tice subvencija bice evropske cim drzava bude imala novac za poljoprivredu.:ppozdrav:
 
Ma ljudi vidite da nam mindjusar jedini vredan ... ostali blejimo u naftu . Lazes sam sebe mindjuso . Pre bonova si pricao kako si kupio cisternu lozaka za 87 din .. Ajde nelupataj vise i nemoj se sad pravdati i ono " reply " :haha: . Nego ti nama reci oce smak sveta 21.12.2012 ?? :ppozdrav:

Nisam rekao koliko imam kući,samo sam izduvao ove godine preko 2000l u traktore,a imam 2cisterne 2500 i 3200 i buradi,a imao sam prilike na NISu da vidim čoveka sa kombijem oko 800litara nosio za bonove,ali najveća kanta je bila 20lit,a većina flaše od vode od 3lit,svašta majka rodi
 
Meni nije jasno zašto su bili protesti kad su nam obećali svega 12500 din po hektaru? Dali smo protestovali da nam se subvencije smanje ili povećaju?
 
Ako uracunamo gorivo( bonove )na jesen i odbije se avans ... na jesen po Ha zitarica ide isplata 5600 din , a za uljarice 3100 celih dinara .
Tokom godine , ce vidimo da li ce biti cena kao na Pestanskoj berzi .. malo morgen msm.
@Mindjusar pusti ljude , snalaze se kako znaju i umeju za ambalazu .. nisu svi bogom dani kao ti.
Bas svasta majka rodi ..
 
Ako uracunamo gorivo( bonove )na jesen i odbije se avans ... na jesen po Ha zitarica ide isplata 5600 din , a za uljarice 3100 celih dinara .
Tokom godine , ce vidimo da li ce biti cena kao na Pestanskoj berzi .. malo morgen msm.
@Mindjusar pusti ljude , snalaze se kako znaju i umeju za ambalazu .. nisu svi bogom dani kao ti.

Treba da siđe malo dole,nemaju svi sve pa se dovijaju kako znaju i umeju.
 
Ma jbm čoveka koji nema 500din za bure-tj IMA OBRAZA ZAJE...VATI I PUMPADŽIJU I NAROD IZA SEBE,sramota,to je do ljudskosti,a ne do para

Ispred mene je bio čovek koji radi preko 100ha i imao 20-ak kanistera metalnih ali i kanti od ulja sa uzanim grlom i ove kanistee od prolom vode od 5l-u pravu si sve je do obraza
 
Vidiš,a ja ne mogu da spavam jer ne mogu još koji mesec da uzmem još jedan kredit(četvrti) za kupovinu sejalice.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh