Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izaće uredba da će do 20ha svi dobiti subvencije po kg,bez obzira predali ili ne

Goran IHC u svakoj gluposti se nađe i pokoja pametna,nekad treba i između redova čitati,imam u vlasništvu 20ak ha,e sad mi reci zašto te interesuje
 
Izaće uredba da će do 20ha svi dobiti subvencije po kg,bez obzira predali ili ne

Goran IHC u svakoj gluposti se nađe i pokoja pametna,nekad treba i između redova čitati,imam u vlasništvu 20ak ha,e sad mi reci zašto te interesuje
slazem se sa tim da si rekao i pametnih stvari,ali toliko bahato se ponasas da nas izludjujes
mislio sam da imas vise zemlje a u stvari si hobista kao i mi ostali na forumu:ppozdrav:
 
Tako je,samo se možda malo više trudim od proseka,bar ja tako primećujem po svojoj užoj i široj okolini
A šta ti nazivaš bahatim ponašanjem,što neke stvari čujem(iz pouzdanih svojih izvora) i podelim sa vama (nemam obavezu,ali smatram da dosta toga nekom može biti korisno,odmogao nikad nikom nisam,a pomažem svakom ko god me šta pita,kod mene nema ni tajni,ni prevare) ,a vama se to npr nesviđa? Ali se 99% obistinjava,hteli mi to ili ne,stvarnost je najsuroviji protivnik
 
Tako je,samo se možda malo više trudim od proseka,bar ja tako primećujem po svojoj užoj i široj okolini
A šta ti nazivaš bahatim ponašanjem,što neke stvari čujem i podelim sa vama,a vama se to npr nesviđa? Ali se 99% obistinjava,hteli mi to ili ne,stvarnost je najsuroviji protivnik

Mnogo se siris druze , lepo ti i drugi kazu ... kao prvo imao si dobar kvasac , drugo u Budisavi odnos Ha po poljoprivrednicima je jako velik . I moze se dosta u arendi raditi da nemas konkurencije. Da si pametan puno nisi , znam . A to sto cujes iz prve druge ruke sta ce biti npr uredbe nema veze nikakve sa tvojom sposobnoscu.
Nije lepo da omalovazavas ljude po forumu ... videcemo na blokadi jel si toliko lajav ( ako i izadjes )

@selo ma on ti je uvlakac nevidjen
 
Tako je,samo se možda malo više trudim od proseka,bar ja tako primećujem po svojoj užoj i široj okolini
A šta ti nazivaš bahatim ponašanjem,što neke stvari čujem i podelim sa vama,a vama se to npr nesviđa? Ali se 99% obistinjava,hteli mi to ili ne,stvarnost je najsuroviji protivnik
pa ti si mindjusar ministrov covek kad tako sve znas 99%!infiltriro si se medj nas hobiste
 
dekym,e pa u svemu grešiš,Budisava ima atar od ni 2000ha,a 85 gazdinstava,pa ti vidi situaciju
A za ostalo ti mogu reći da imam drugara koji je nasledio 25kj zemlje,3traktora,sve mašine,i berač i štošta,pa sad nema ništa,ostalo mu je nešto zemlje koju daje u arendu,pa tako sam i ja mogao biti pametan

Ja sam svoj čovek,a što imam posvuda prijatelje,pa čak i do ministra,to je ipak moja zasluga,a ne zato što nisam pametan

Na lanskoj blokadi sam bio u organizaciji,na ove NEIZLAZIM,svako ima svoj razlog,ja ih imam dosta

http://www.srbija.gov.rs/vesti/vest.php?id=169631
 
Poslednja izmena:
dekym,e pa u svemu grešiš,Budisava ima atar od ni 2000ha,a 85 gazdinstava,pa ti vidi situaciju
A za ostalo ti mogu reći da imam drugara koji je nasledio 25kj zemlje,3traktora,sve mašine,i berač i štošta,pa sad nema ništa,ostalo mu je nešto zemlje koju daje u arendu,pa tako sam i ja mogao biti pametan

Ja sam svoj čovek,a što imam posvuda prijatelje,pa čak i do ministra,to je ipak moja zasluga,a ne zato što nisam pametan

Na lanskoj blokadi sam bio u organizaciji,na ove NEIZLAZIM,svako ima svoj razlog,ja ih imam dosta

http://www.srbija.gov.rs/vesti/vest.php?id=169631
Nemoj tako i tebe će da zovu ko našeg pametnog ministra 10% ,bolje se ti pridruzi:ppozdrav:a razloge ima svako za izlazak i neizlazak
 
Izaće uredba da će do 20ha svi dobiti subvencije po kg,bez obzira predali ili ne

Goran IHC u svakoj gluposti se nađe i pokoja pametna,nekad treba i između redova čitati,imam u vlasništvu 20ak ha,e sad mi reci zašto te interesuje
Ne razumem prvi deo posta, to da ce do 20 Ha svi dobiti subvencije, cak i oni koji te proizvode koriste za ishranu stoke, ili ja to nisam dobro razumeo ?
 
JBT,jeste vi pročitali pažljivo juče donešene uredbe,jer ja izgleda nisam,bio u trci i juče i danas

Члан 3.​
Корисник премије остварује премију преко правног лица и предузетника, који се баве производњом шећера, уља, односно производњом хране за животиње, као и преко Републичке дирекције за робне резерве

Sad shvatam šta je iza svega toga


Da,upravo tako,svi koji svojim proizvodima hrane stoku,itd,to je u najavi,a kakva je prevara iza toga videćemo
 
Izaće uredba da će do 20ha svi dobiti subvencije po kg,bez obzira predali ili ne

Goran IHC u svakoj gluposti se nađe i pokoja pametna,nekad treba i između redova čitati,imam u vlasništvu 20ak ha,e sad mi reci zašto te interesuje

Odakle.Ako je za 80000 gazd. prošle godine izdvojeno 18 milijardi,sa dodatnih još 4 milijardi treba da isfinansiraju još 400000 gazd.Radi se o ozbiljnim stvarima ali je ovo smešno.Još samo reci da će biti i isplaćeno u aprilu.
 
Da,nažalost tek sad,jer sam juče i danas obišao pola Srbije,prešao preko 1000km,i na njivi,i tekuće obaveze,preleteo preko uredbi ofrlje,e sunce im njino


Kukulele,dok saznam,znaćete i vi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh