Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako moze informacija gde ste podigli bonove meni su rekli da ce mi javiti gde da podignem jer su i vama tako.
 
Jel mora na koga je prijavljeno gazdinstvo da ide za gorivo ili moze bilo ko??????????
pazi ovo, kod mene gazdinstvo na suprugu,radi PIO,pa mi reče savetodavac, da ona mora da preuzme bonove ili da imam punomoć, obzirom da je ona otišla malo do inostranstva, tako da od toga neće biti ništa izgleda a oko preuzimanja još :sta: neznamo, kod nas bonova zasad nema.
 
U Apatinu su ih juce svi dobili, na pumpama nigde nikog, potpisujete se na poledjinu bona i pisete BPG.

Uzeo sam samo fiskalni i na njemu je puna cena tj izracunato po 125 din, ali dole pre onog ukupno, pise ČEK: 3000din, u mom primeru jer sam uzeo 50 litara.
 
NAfta ce biti potrosena, nemojte brinuti...E, sad da li ce je potrositi poljoprivrednici, ili taxisti, i kamiondzije, to ne znam. Ja cu kupiti sta mi sleduje, i skladisticu, i ako mi neko da bon (tesko!), kupicu i za to...A 30-40 dinara za bon tesko da ce neko dati. Ako das 65 na pumpi, i 40 poljoprivredniku, to ti je 105...za te pare ima i loz-ulja koliko hoces
 
Ja da imamvisak bonova nebi ih dao ispod 70 dinara a i platiobiih 70 dinara da mi neko nudi , ja sam realan covek ne ko neki ovde da se rugaju narodu a njih da vinu u nebesa kako su oni VVeeeliki poljoprivrednici i kakobi oni kupovali po 30-40 din pa radije bih bacio (da ih imam viska ) nego da me neko podcenjuje .
Znaci 70din ponuda od mene .
 
Što nisi odmah rekao ja bih ti nabavio za DŽABE.Imao sam pravo na 2600litara ,a ja pisao i uzeo samo 1800litara.
 
Ja da imamvisak bonova nebi ih dao ispod 70 dinara a i platiobiih 70 dinara da mi neko nudi , ja sam realan covek ne ko neki ovde da se rugaju narodu a njih da vinu u nebesa kako su oni VVeeeliki poljoprivrednici i kakobi oni kupovali po 30-40 din pa radije bih bacio (da ih imam viska ) nego da me neko podcenjuje .
Znaci 70din ponuda od mene .

U pravu si Rale,nafta je momentalno 142 pa ako dobije po 125 to nikako nije loše.za 30-40 din mogu da im prodam mleko.
 
loz ulje sipam i u euro 3 i euro4 vozila
tesko da ce ti neko dati pare ili laktofriz
nego nisi odgovorio za cega ce ti lepak:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh