Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Selo, mozemo sejati od povoljnih kredita ili jos povoljnijih pariteta, pa dokle da radimo samo za nas nemojmo da smo sebicni..................
Ako su hteli da daju subvencije svim gazdinstvima samo da su ukinuli PIO. Setite se prosle godine koliko im je trebalo para i muke za samo 1/5 gazdinstava a sda su siroke ruke pa da daju svima (nista) lepo da raspodele.
 
dobro ti i kazes.... politika -ajd sad da zaduzimo i one koji se nisu zaduzili.to im je i namera
 
@Selo, mozemo sejati od povoljnih kredita ili jos povoljnijih pariteta, pa dokle da radimo samo za nas nemojmo da smo sebicni..................
Ako su hteli da daju subvencije svim gazdinstvima samo da su ukinuli PIO. Setite se prosle godine koliko im je trebalo para i muke za samo 1/5 gazdinstava a sda su siroke ruke pa da daju svima (nista) lepo da raspodele.
prošle godine je dobilo oko 80 000 gazdinstava a ove godine evidentno niko.ne znam da li još ima nekog koji veruje da će nešto dobiti.Ali im je marketinški potez odličan jer građani koji nemaju veze sa poljoprivredom su ubeđeni da čemo dobiti a sad kako ih uveriti u suprotno.
 
Ja sam podneo zahtev za kredit još u četvrtak,i rečeno mi je da se ove nedelje već rešavaju u ministarstvu,a sledeće nedelje se pušta,pa videćemo
 
Predračun,i pare dobavljaču

---------- Poruka napisana u 22:03 ---------- Prethodna poruka je at 20:26 ----------

Danas sam iskoristio bonove. Kada ih dobijete, na poledjini cete napistati broj gazdinstva i potpisacete se. Odete na benzinsku pumpu, sipate, date bonove, obracuna vam se 125-60 i to pomnozite sa brojem litara koliko imate bonova, platite, radnik "lupi" pecat i potpise se isto na poledjini bonova i to je to. Nista nisam tamo potpisivao, niti me je ko sta pitao. Tako je u mom slucaju, a posto smo ista drzava, trebalo bi biti svugde:osmeh:.

A šta piše na računu,jel iskazan PDV?
 
@cicimoric
U Kikindi je pocela podela bonova, mi smo predali prvog dana ali nas niko nije zvao pa mi bas nije jasno po kom kljucu su ih delili,ali ocekujem sutra poziv, tako da kupite samo koliko morate.
 
Sutra u našoj opštini!
Bio sam danas da se "prijavim" kad je savetodavka dobila poziv u kom joj je potvrđeno da bonovi stižu SUTRA.
E nemojte me pljuvat ako ne bude samo prenosim ono što sam čuo.
 
Mene interesuje kod subvencije po KG,ako osiguram usev i potuče ga led da li se dobije subv. na osiguranu količinu ili samo na onaj deo što je ostao posle leda???:sreca:P.S. Nedaj bože...
 
@cicimoric
U Kikindi je pocela podela bonova, mi smo predali prvog dana ali nas niko nije zvao pa mi bas nije jasno po kom kljucu su ih delili,ali ocekujem sutra poziv, tako da kupite samo koliko morate.
Kod nas u selu je juče savetodavac podelio bonove za 9 gazdinstva.Čovek koji se prvi prijavio za raspodelu nije ih dobio.Ralekiraj je dobio za 1200 litara 156 bonova ,svaki mora da se potpiše i upiše broj gazdinstva.
 
Poslednja izmena:
Ako su oni normalni,ja nisam,pa po dana treba da delim autograme,nije im dosta jedan na pumpi.Postadosmo VIP-ovci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh