Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko pre dobije pre potrosi, oni koji dobiju kasnije mogu da se hvale kako neznaju sta ce sa parama.
 
Ti si još i dobar, kod mene 1,40 din. Izgleda da u NS nedaju još ništa. Jel ima neko da je dobio iz NS?
 
ja predao prvog jula 160 po redu do srede ce svi biti isplacivani do 30h sad samo da vidimo i za ostalo
 
Ja sam danas dobio, oko 11 sati pre podne. Napominjem da imam manje od 30 hektara, iz NS-a sam. Mozda i to ima neke veze, nemam pojma.

Predao sam oko 9,10 sati, 1-vog jula....
 
Ja sam od prvog dana bio sa 2traktora(ja i radnik)kod Instituta za ratarstvo,pa nas 8 prešli,blokirali nadvožnjak kod Rodića,pa u Budisavi blokirao izlaz sa neregistrovanim kombajnom,pokupio prijavu i za to i za 0.6 promila,rekao sam im da si nabiju aparaturu,posle 10piva bilo je tu i više,i nejedenja i nespavanja,elem,netreba ljude prozivati za to,ima nas svakakvih,i svakog treba "proknjižiti" kakav je,dosta mojih kolega nije bilo od prvog dana na blokadama,svako ima svoj razlog,ali većina me je bar ladnim pivom podržala,ili smenom preko noći posle 3dana nikakvog sna,svako sebi primereno :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh